Pomozte prosím se syntézou A-OIL

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den všem. Mám pochybnosti, našel jsem rychlost, která přijde velmi tekutá. Chci vědět, zda je přebytek A-OlL, protože mám značné množství kapaliny.
Má silný "rybí" zápach a ph se rovná nebo je větší než 10. Vždycky se mi zdá, že je to v pořádku.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Zkuste ji neutralizovat kyselinou sírovou a zjistěte, zda se vybourá.
 

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Toto je obrázek kapaliny. jak mám přidat kyselinu sírovou? Jaké množství?
 

Attachments

  • 1ASHQZ6ILy.jpg
    1ASHQZ6ILy.jpg
    336.8 KB · Views: 363
  • 6yhbtC2epU.jpg
    6yhbtC2epU.jpg
    1.2 MB · Views: 392

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Solení volné báze amfetaminu se obvykle provádí směsí kyseliny sírové a isopropanolu v poměru 1:5, dokud roztok nedosáhne pH 6-7, také volná báze by měla být smíchána s isopropanolem. Pomocí injekční stříkačky přidávejte kyselinu po kapkách ke konci.
Roztok promíchejte, amfetamin sulfát by měl být v roztoku viditelný od první kapky, pokud je roztok příliš hustý, přidejte více isopropanolu, aby se lépe promíchal. Doufám, že vám to pomůže.
 

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pak je třeba:
1º Vytvořte roztok kyseliny sírové s isopropanolem 1/5 100 ml kyseliny sírové + 400 ml isopropanolu.
2º Předchozí směs přidávám po kapkách do kapaliny na fotografii (případný A-OIL).
Jak poznám, zda jsem přidal dostatečné množství? Když je PH 6 nebo 7? Existuje nějaké riziko při míchání isopropanolu s kyselinou sírovou?
Omlouvám se za tolik otázek, ale moje úroveň angličtiny je poněkud základní a chci postup pochopit na 100%.
Zdravím a moc děkuji, brácho
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nejdříve je třeba uvést, že se jedná o tzv: Koncentrovaná kyselina sírová není zcela neškodná, nezapomeňte při této činnosti používat ochranné brýle a rukavice.

Kyselina sírová a izopropanol musí být co nejméně vodnaté.

Pokud používáte pH papír, před zkouškou volného roztoku navlhčete pH papír destilovanou vodou, což zaručí přesný výsledek.

Pro testování bych si vzal menší množství.
Například smíchejte 10 ml vaší možné freebáze (A-olej) s 30 ml isopropanolu.

Poté smíchejte roztok kyseliny s 2 ml kyseliny sírové a 10 ml isopropanolu. Zde pomalu přidávejte kyselinu sírovou do isopropanolu, pozor, aby se zahřála. Použijte injekční stříkačku. Pokud množství nestačí, jednoduše smíchejte nový roztok kyseliny a pokračujte.

Volná báze (A-olej) je zásaditá s pH větším nebo rovným 10, kyselinou neutralizujeme zásadu maximálně na pH6 (neutrální), cokoli pod touto hodnotou by snížilo výtěžek a síran by zčervenal.

Jakmile tedy dosáhnete pH 7-8, postupujte opatrně a vždy po přidání kyseliny roztok volné báze dobře promíchejte, jak jsem již uvedl, pokud bude příliš hustý, přidejte více isopropanolu, i když by ho mělo být 100 ml :D

Získaný síran oddělte filtrem a dobře vysušte.

Podle situace bych udělal ještě jeden dva kroky čištění, pokud je sulfát čistý, můžete ho ihned spotřebovat. Pozor, velmi čistý :D
 
Top