Question Pls Pomoc.. I fucked up (amphetamin)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Tedy pro kontext. Do polyethylenového kbelíku jsem nalil 550 ml svého oleje a 1100 ml methanolu. Poté, co jsem tam všechno nalil, jsem přidal čistý kofein (asi 400 g) a dal ho tam také najednou. Pak jsem vzal metličku a začal jsem ingredience míchat jako blázen. Vím, že všechno bylo dost tajné (mám doma dobrou sestavu s kádinkou, magnetickým vířičem atd. Ale ne tam)

Potom jsem do ní nalil kyselinu sírovou 50% (mám jenom 100ml Luka), dal jsem tam všechno, protože se nic nedělo Ph kleslo z 10,40 na 9,8 a byl jsem v prázdné kyselině..
Tak jsem se rozhodl dát roztok do lahví a uložit ho do lednice, dokud nedostanu novou kyselinu (tentokrát se mi podařilo získat 98%, stále dodávka im).

Moje otázka zní. Podělal jsem to tak moc, že to musím vyhodit, nebo je možné můj roztok zachránit jen pomocí většího množství kyseliny, aby se snížilo na 6,7-7 ph.

Může to být tím, že kofein zpomaluje reakci mezi kyselinou a hlavními složkami? Protože poprvé jsem to udělal bez kofeinu a fungovalo to docela dobře (malá dávka 50 ml a dostal jsem 30 ml kyseliny).

Bylo by skvělé, kdyby mi někdo vysvětlil mou chybu.

Díky moc lidi !
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Nepostupujte takto, nejprve vezměte svůj olej a rozpusťte jej v poměru 1:1 v methanolu nebo acetonu a nakapejte kyselinu sírovou rozpuštěnou rovněž v poměru 1:5 v acetonu, kapejte po kapkách za stálého míchání, dokud nevznikne síran při ph5-6, jakmile tento přefiltrujete, a poté přidejte kofein dle vlastního výběru. Pokud je suchý, můžete přidávat metanol až do vhodné konzistence.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Bro zdá se, že každý má jiný recept řekli, že jeho Vetter dát kofein před kyselinou lol můj dotaz je, jestli můžu reacue svou dávku nebo je to v prdeli. Můj nápad byl koupit 98 procent kyseliny sírové a pokusit se snížit ph.. Funguje to?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
A hodně kluků mi zlatí, že ph by mělo být 6,8-7 Až 5 Amfetamin se rozpouští říkali.
 
Top