• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro Z bodu A do bodu B, bez otázek

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den,
Pracuji s logistikou v metropolitní oblasti Rio de Janeira v Brazílii, malé náklady (do 1 metru krychlového). Kromě lidského nákladu (mrtvého nebo živého) mohu přepravovat cokoli, žádné otázky, pouze ty, které se týkají nezbytné péče s materiálem. Cesty do jiných lokalit lze analyzovat.
Potřebuje tu někdo takovou službu?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Fuck ano vaše tvrzení cokoli, co můžete koupit v Brazílii, jim můžete dodat?

V tom případě potřebuji 1000 litrů měsíčně posílat do USA zvládnete to, myslíte? CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
KDYBY to tak skutečně bylo, bylo by to úžasně užitečné, ALE TAKÉ SI MYSLÍM, ŽE JE TO VŽDYCKY BOHATÝ ČLOVĚK A NEPOTŘEBUJE REKLAMOVAT TAKOVÉ SLUŽBY, ALE TAKÉ JSEM DEBILNÍ DOWNEROVÁ
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No byl jsem v plném zápřahu s veškerým ziskem investovaným do dalšího produktu, když pozastavili obchodování s tím, co jsem potřeboval kvůli trumfu, takže jsem přišel o své peníze. Ale mám seznam zákazníků budovaný přes 20 let. Proč říkáte neuvěřitelně užitečné.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Byl by skvělým doplňkem pro každou organizaci nebo jednotlivce, když na to přijde. Jen nejsem zvyklý rozpoznávat jednorožce na otevřeném prostranství.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Dobře, nevím, jaký zvuk vydává jednorožec, ale můžu nám vydělat spoustu peněz, pokud máte, co potřebuji. Jak byste chtěli postupovat?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Voce fala portugese Předpokládám, že jsem nějakou dobu žil v Gouianii.
 
Top