Možná extrakce pro metamfetamin?

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Mám přístup k oběma pseudo/efedrinům, ale všechny obsahují povidon. Dočetl jsem se, že je s ním potíž a znemožňuje extrakci A/B. Tento ho neobsahuje. Je možné z něj extrahovat čisté pseudo, jak bych to udělal krok za krokem? Našel jsem tady recept na pervitin, jen potřebuju pomoct, abych mohl začít.

možnost č. 1
1 potahovaná tableta obsahuje 60 mg pseudoefedrin-hydrochloridu a 150 mg ibuprofenu.

Obsah pomocných látek:

Obsah jádra tablety: fosforečnan vápenatý; kukuřičný škrob; glykolát sodný; hypromelosa E-5; magnesium-stearát

Obsah potahové vrstvy tablety: hypromelosa E-5; makrogol 6000; talk; oxid titaničitý; barvivo Ponceau 4R lak 22% (E124)



pokud někdo ví, jak se vypořádat s povidonem a dalšími sračkami, možnost č. 2

pseudoefedrin (mnohem více) loratadin (5 mg)

Pomocné látky:
Jádro tablety obsahuje: monohydrát laktosy; kukuřičný škrob; povidon; magnesium-stearát.
Obal tablety obsahuje: sacharosu; bezvodý síran vápenatý; dihydrát síranu vápenatého; mluvit; pryskyřici;
arabskou gumu; zein; oxid titaničitý; kyselinu olejovou; mýdlo (ve formě prášku); celulózu, mikrokrystalickou; karnaubu.
vosk; bílý vosk.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Umíte najít éter pro extrakci? Povidon se nerozpouští v éteru, ale rozpouští se ve vodě. Z éteru se extrahuje báze efedrinu. Existuje možnost oddělit
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Toto je můj 3# oprion

Účinná látka: Orion, který je součástí přípravku, se používá k přípravě léčivých přípravků, např: Každá tableta obsahuje 50,0 mg efedrin-hydrochloridu.

Další složky: povidon, magnesium-stearát, , kukuřičný škrob, mastek a monohydrát laktosy (120,0 mg).


Yesss pane mohu dostat Diethyl ether. Jaká varianta se pro můj účel hodí nejlépe? Můžete mi sdělit všechna potřebná rozpouštědla a postup krok za krokem k získání krásného prekurzoru?
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Rozdrcením tablet co nejjemněji a následnou jednoduchou extrakcí vodou byste pravděpodobně skončili s gelovitou kaší. Stearan hořečnatý je ve vodě nerozpustný a mastek a kukuřičný škrob způsobí, že voda bude viskózní. Ještě horší bude, když vodu zahřejete, takže použijte vodu o pokojové teplotě. Použijte hodně vody.
Povidon je ve vodě nerozpustný. Efedrin je ve vodě velmi dobře rozpustný. Nechte stát. Nerozpustné látky nakonec spadnou na dno. Tekutinu přelijte do filtru a sliz vlijte jako poslední. Stlačte ji nebo ji vakuově přefiltrujte, abyste z ní dostali co nejvíce vody.

Voda nyní obsahuje laktózu a efedrin. Zasyťte ji hydroxidem sodným. Volná efedrinová báze by se měla objevit jako olejovitá vrstva na povrchu. Přilijte ether a protřepejte, nejlépe v oddělovací nálevce s velmi častým odvzdušňováním. Eterová vrstva by nyní měla obsahovat efedrinovou freebasu, zatímco laktosa zůstane ve vodě. Vodní vrstvu (spodní) slijte a zlikvidujte. Do odděleného éteru nasypte trochu bezvodého síranu hořečnatého (sušená epsomská sůl), zamíchejte a nechte odstát, aby se odstranila zbývající voda.
Nyní probublejte plynnou HCl nebo přidejte HCl po kapkách, aby se roztok okyselil a vrátila se efedrinová sůl, která se vysráží. Přefiltrujte a odpařte zachycený éter. Hotovo. Pokračujte ve vaření D-methu jedním z mnoha možných způsobů.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Našel jsem aktivní složku roztoku povidon-jodu: "Povidon-jod %10 (%1 aktivní jod)".
Předpokládám, že se nejedná o optimální produkt, ze kterého by bylo možné extrahovat krystal jodu?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Omlouvám se za zdánlivě nesouvisející odpověď. Chtěl jsem k tomu dodat více, ale mezitím mi to uteklo.
Každopádně snad lze s povidonem naložit stejně jako s jodovým povidonem.
K povidon-jodu se pomalu přidává roztok 20 % NaOH v H2O. Směs se pak zahřeje a přefiltruje. Tato povidonová polymerní kaše se zachytí ve filtru a po vyjmutí ze zdroje tepla začne tvrdnout. Možná by se tato metoda dala aplikovat na vaše pilulky, samozřejmě v kombinaci s některými dalšími postupy, protože si nemyslím, že by to samo o sobě vyřešilo všechny vaše potíže. Například možná extrakce studenou vodou a různými rozpouštědly (methanol?) a ne nutně v tomto pořadí nebo překyselení a vysrážení soli po odstranění nečistot, jak je uvedeno výše.

Vřele doporučuji podívat se na video NileReda na téma "jak extrahovat chemické látky z volně prodejných produktů" a seznámit se s postupem, který uvádí pro plánování extrakce. Vše, co potřebujete vědět, se tak můžete naučit sami. Dejte člověku prut, ne jen rybu. o7
 
Top