Manganistan draselný (KMnO4) pro syntézu 4MMC

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Protože 4-methylpropiofenon není pro mě snadno dostupný, začal jsem pátrat. Na Erowidu jsem našel starý článek o Rhodiu, který používal KMnO4 k výrobě něčeho, čemu se právě říkalo metkatinony nebo MCAT. Limitujícím faktorem je použití pseudoefedrinu.

Opravdu bych rád našel zdroj čistého pseudoefedrinu.

Každopádně, protože manganistan draselný je snadno dostupný, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo o tomto postupu ví?

Díky
 

downunder175

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tuto reakci jsem dělal jednou nebo dvakrát asi před 25 lety , a jsem si docela jistý, že jsem ji dostal i z rhodia !!! Rhodium stárne ! Upřímně řečeno, váš produkt se může ztratit v obrovském zředění vodou, které tato reakce musí mít, ale funguje to a manganistan se snadno získá . Zjistil jsem, že účinky methcathinonu jsou velmi slabé , pak zase nejspíš nebyl plně zreagován a ještě psedeo !!! Je to dobrá reakce pro začátečníky, ale hodně štěstí při hledání pseudoefedrinu.--
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Díky.

Myslím, že jste odpověděl na otázku, na kterou jsem se skutečně ptal.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 čas je vidět to wow .
Vyrobil si sám 4methylenopropiofenone
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Efedrin nebo pseseudoefedrin už nikdo nechce prodávat, bojí se toho i Číňané. Pokud se vám někdo pokusí prodat, může jít o podvod. Stačí si uvařit nebo syntetizovat vlastní z benzaldehydu
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Žádný dodavatel v Číně nemůže dodávat efedrin nebo pseudoefedrin, protože se jedná o zakázaný výrobek, a pokud ho dodávat může, musí být lhář.
 
Top