Účinnost ADB-BUTINACA

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ADB-BUTINACA jsem získal od prodejce, který uvedl:


ale myslel jsem, že účinnost ADB-BUTINACA bude aktivní v rozmezí mg? Ochutnal jsem ji přímo v gramech, vůbec žádný účinek, jsem ošizen? nebo ve skutečnosti existuje jiné číslo CAS ADB-BUTINACA se silnou účinností?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jeho rozsah ROZHODNĚ není gramatický.
Myslím, že zemřeš, když spolkneš gram abd-b, hehehe.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Adbb dobrý materiál. Slabší než 5cl, ale špičková věc. MG by vás sjel
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Právě jsem si vzal další gram, nic se neděje, hádám, že čínský prodejce teď prodává jen low-endové věci.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
No hodně prodejců prodává podřadné věci od zákazu.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
povzdech.... si ho uděláme podle sebe
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ano, lepší je udělat si vlastní syntézu, pak budete vědět, co máte
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
přesně

také bychom měli přestat říkat "6cl je slabší / 4f abd je silnější" atd. jako tyto osoby, protože neexistuje žádná objektivní "síla" nebo stupnice, vše je subjektivní zkušenost. její kvalitativní z definice neexistuje žádná stupnice, pouze kvantitativní je škálovatelná
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
No tbh některé noidy jsou def "slabší" než jiné. Všechny se chovají mírně odlišně, co se týče aktivity/afinity receptorů.

Velmi zajímavý článek o syntetických noidech je zde:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
opět, jak to dokázat ? žádné objektivní měřítko, to je čistá spekulace. syntéza je věda a věda může věci dokázat nebo vyvrátit, subjektivní zkušenost ne

jak už bylo řečeno, noid je účinný, nebo není. někdy kouříte JWH a pak vaše tělo potřebuje víc, aby se cítilo stejně, takže přejdete na ABD FUBINACA nebo cokoli jiného a myslíte si, že wow, čistá magie, to je nejlepší noid, ale není, je to návyk.

jediné objektivní měřítko ve vědě pro účinnost noidů je EC50 účinnost na samotných CB receptorech. ale protože kromě toho, že si děláte syntézu sami, máte většinou křídu a nečistoty a odpadní chemii, nemůžete mít pořádný test EC50.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ow yea yur defenitely right on this, experience-based information is very subjective.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
no, souhlasil jsem s tím, že informace založené na zkušenostech jsou velmi subjektivní a tolerance se vytváří velmi rychle, bez ohledu na to, zda je přírodní nebo syntetická
Ale obdržené zboží je příliš nízké a mohu říci, že vůbec žádný účinek, nejsem uživatel drog a nedotkl jsem se marihuany ani jiných věcí jako roky,
Nikdy jsem neslyšel o EC50 a udělal jsem nějaké hledání, rád bych provedl test, pokud by ten prodejce mohl poradit, jak, ale když se dívám kolem sebe, určitě nikdo "JÍ" gramy v ADB-BUTINACA, jako jsem to udělal já, jen abych otestoval účinnost
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Velmi se těším na to, že se u nás brzy rozběhne trh se syntetickými kanabinoidy. Stále se divím, proč se tak ještě nestalo, přestože je zde tolik odborníků. Ještě jedna věc, prosím, předložit pouze důvěryhodné prodejce, protože jsme důvěřovat tomuto fóru a jeho v souladu se mnou jeho tam žádné legální čínské prodejce v těchto dnech
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Naprosto souhlasím... čínský trh je v háji, podvedli mě za tisíce... prostě to neumějí jako dřív...
Myslím, že bychom tu potřebovali seznam certifikovaných prodejců. je to tak správně, množství odborníků na tomto fóru je šílené... .

Můžeme to udělat?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
někteří z čínských dodavatelů mají stále podezření na platnost, v současné době je stále ověřuji, případná aktualizace bude na mé skupině Malajsie
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Dejte mi vědět, bratře... hledám legálního dodavatele potenciálně hromadných objednávek. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Dobrý den , můj ADB Žlutá jeho petarda ! Vytváříme ourselfs přímo z Číny Hlavní suroviny , ale pro úspěch potřebujete nějaké znalosti samozřejmě pro tipy a triky se mě můžete zeptat , im zde přispívat do tohoto fóra od teď , pro jakýkoli vzorek nebo dokonce objednávku můžete také kontaktovat mě !

Předem děkuji @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Dobrý večer, bratře! ADB je jeho králem! 5CL jeho příchod za sebou ! ADB Jeho tě zasáhne jako blázen s nízkými dávkami , jdeš okamžitě spát! 5CL je pro šílenou euforii , pokud smícháte obojí, dostanete se na jinou úroveň! Mohl bych vám poslat test, abyste pochopili, co tím myslím!

Předem děkuji @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5CL je silnější než adbb myslím tak o 30 % .
Taková byla moje zkušenost s adbb a 5cl před zákazem a nyní se soupravami.
Lepší hodnotu získáte, když budete dělat 5CL ze soupravy.
 
Top