Prášek z CWE ?

Corleone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den,

Předem se omlouvám, protože můj dotaz zde možná již byl položen, ale nemohu nic najít.

Chtěla jsem se zeptat, zda po vyrobení CWE léku obsahujícího pouze paracetamol a kodein (500mg/30mg) ho mohu získat ve formě prášku?

Rozdrtil jsem 10 tablet takže jsem měl 5g Paracetamolu a 300mg Kodein fosfátu takže jsem to pak dal do vody, pak jsem to dal do lednice a všechno jsem to přefiltroval a dostal jsem zpět velmi čistou vodu takže je to perfektní problém je že ta chuť je prostě nemožná nikdo to nemůže konzumovat zkoušel jsem to smíchat s desítkami sirupů a Fantou ale nefunguje to takže bych to chtěl zredukovat na prášek a dát do prázdných kapslí a polykat je.

Takže, vzal jsem pánev a místo abych tam dal tekutinu na odpaření a riskoval zničení kodeinu kvůli teplu jsem naplnil pánev vodou a tu vodu jsem ohřál a na ní jsem vznášel misku (nevím z jakého je materiálu ale zahřívá se takže dobře vede) pak to trvá velmi dlouho protože odpařování není v kontaktu s nízkým teplem je to vodní lázeň na nízkém ohni ale funguje to po několika hodinách už v misce není žádná kapalina ale na boku misky jsou bílé stopy tak žiletkou obnovím tyto stopy a mám bílý prášek který vypadá trochu jako koks...

Chuť je nechutná, ale můj dotaz zní : Je to opravdu prášek Codeine Phosphate nebo je to jiný produkt ?

Nevím co se mi vrátilo, možná že ta pára byl ten kodein, ale odpařil jsem ho a dostal jsem bílý prášek (asi 250mg).

Je to správná metoda nebo jaká je správná metoda na redukci tekutého kodeinu na prášek ?

Díky moc ;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Myslím, že ano. Pokud máte pochybnosti, zkontrolujte výrobek pomocí Mandelinova činidla nebo postupem stanovení bodu tání.
Volná báze kodeinu má bod varu 250 stupňů, to si nemyslím.

Kromě toho se můžete toto téma naučit a zkontrolovat si práci.
 
Last edited:
Top