Překlad do angličtiny

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Omlouváme se, pokud je to v nesprávné sekci

zajímalo by mě, jestli má někdo v austrálii úspěch s prekurzory z Číny, je tu několik prodejců, kteří se tu pohybují, a také s webovými stránkami na přehledné síti, které prodávají prekurzory všeho druhu.
má někdo zkušenosti s těmito prodejci, vypadají důvěryhodně, ale člověk pozná, když je něco příliš dobré na to, aby to byla pravda......

jakékoliv postřehy jsou vítány
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Myslím, že jste můj příspěvek nepochopil.
Ptal jsem se, zda si někdo s úspěchem objednal prekurzory do Austrálie od prodejců na tomto fóru a na darknetu obecně. Existuje několik, které provozují své webové stránky na čistém netu, které inzerují prekurzory s dopravou po celém světě.
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Konkrétně Sara, WendyDreamer a marywin

Nakupoval u nich už někdo?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Dejte mi vědět, pokud mě budete potřebovat
Mohu poskytnout výzkumné chemikálie
Do Austrálie
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Mohu potvrdit, že můžete úspěšně zajistit produkty aus z Číny. Nevím však o spolehlivosti těchto konkrétních dodavatelů. Před odesláním věci jen vakcínou zapečetí a zapečetí voskem. nepopsaný obal atd. Co jste hledali?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Většina lidí, kteří říkají, že prodávají prekurzory do AUS s úspěchem, jsou podvodníci - prostě si vezmou peníze pošlou výrobek a když jim ho seberou celníci, řeknou FUCK YOU, protože vědí, že to nikomu nenahlásíte - můžete o nich říct jen na takovém fóru, ale kdo půjde k soudu říct, že si objednal barely sraček?

Na zdraví brácho
 
Top