Příprava metamfetaminu fenylalaninovou metodou

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Příprava činidel: 1-fenylalanin (D/L) nepovinný 2-uhličitan sodný (hydroxid sodný) nepovinný 3-dimethylsulfát (methyljodid) nepovinný 4-Amoniak (pro promývání reaktantů) 5-DMF (používá se k extrakci reaktantů) Znám potřebná činidla, ale neznám reakční teplotu a molární poměr činidel. Postup je následující: 1-fenylalanin prochází dekarboxylací za alkalických podmínek, 2-rozdělením toku se získá amfetamin 3-amfetamin se poté methyluje pomocí dimethylsulfátu 4-promytí amoniakem 5-extrakce DMF Toto jsou informace, které jsem našel na internetu. Vyhledal jsem několik otázek na Googlu. Tento postup by mělo být možné provést. Chemici, kteří mají k dispozici činidla, mohou tento postup provozovat a zveřejnit své výsledky.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Vyrobil jsem před lety a lety DL-fenylalaninol a vypadal jako speed a voněl jako dobrý hnusný pouliční speed.
Kdybych k tomu udělal redukci HI, možná ... Věřím, že jsou tu dobří UG chemici, kteří by věděli, jak to udělat jednodušeji, než je popsáno v archivech Rhodia. Myslím, že tohle je dobré místo pro zahájení pořádné diskuse. Alespoň mě fascinují různé nápady, jak to různými způsoby zredukovat na amfetamin.
 
Top