Prezentace, poděkování a žádost o informace o cas:20320-59-6.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Zdravím všechny.
Především chci upřímně poděkovat lidem, kteří vytvořili tento klenot nebo spíše tento důl informací tak cenný, ale také těm, kteří ho živí. mě je to kwispeed, francouzština, začátečník + v polovině chemie, ale začátečník vášnivý vážný perfekcionista a zodpovědný. Nedávno jsem si na internetu objednal Bmk glycidový olej (Case: 20320-59-6), po zpoždění příjmu mi prodejce laskavě nabídl kromě mé objednávky oleje i 1 kg bmk glycidového prášku . (Case: 20320-59-6). Prodejce mi také sdělil postupy zpracování, které jsou podle mého názoru buď špatné, nebo nejsou správné či nejlepší. Hledal jsem hodiny na fóru, aniž bych našel přesnou odpověď na mé otázky, mnoho různých názorů. Proto si dovoluji obrátit se na vás, kteří mi díky svým zkušenostem, myslím, budete schopni pomoci nebo mě i nasměrovat v těchto fázích přeměny a nasměrovat mě k nejlepšímu postupu, který mám použít, abych získal amfetamin sulfát v co nejvyšší kvalitě. předem děkuji, děkuji, že mě čtete a také vám přeji šťastný nový rok 2023. děkuji a těším se na vaše čtení. Kwispeed...

PS: omluvte mě prosím za mou angličtinu..
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ups... Právě jsem si toho všiml, nebylo to úmyslné a omlouvám se.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jo, jestli někdo skutečně ví, jak z toho "20320" získat produkt, tak by ho to velmi zajímalo. Jako že bych jim poslal peníze... 20320 je olej na stp, tudíž to takový být nemůže.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nevím, proč vás to citovalo, ale já jsem jen říkal, že mi ten prášek taky nejde.
 
Top