Question Lisování sypkého koksu zpět na perlu

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahoj lidi,

Dovezl jsem si sypký čistý kokain a zajímalo by mě, jak ho můžu stlačit zpět, aby vypadal zase perleťově?

Děkuji!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Musíte si je vyčistit.
Nejlepším způsobem je znovu vyrobit bázi a poté provést rekrystalizaci HCl nad hexanem a etyl acetátem 3:2, ztratíte asi 5 %.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Rovnoměrně nastříkejte aceton
Lisujte pomocí hydrolisů
Vysušte v mikrovlnné troubě, pozor, abyste ji nespálili
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nikdy jsem neslyšel o tom, že by někdo lisoval cihlu bazického kokainu, kromě Peru Bolívie a podobně. V těchto oblastech se prodává surová kokainová pasta, kterou lidé kouří.
Také jsem nikdy neslyšel, že by někdo navrhoval aceton. Kokain se v acetonu nerozpouští, takže jsem skeptický k tomu, že by se dobře držel pohromadě. Neberte mě za slovo, ale na mém místě bych použil vodu, ale jen malé množství, aby z toho byla tuhá pasta, a pak bych ji stlačil. Byl bych připraven zachytit případnou vodu, která by mohla vytéct.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

Tento původní příspěvek

Lisování sypkého koksu zpět na perlu


Otázka

Ahoj lidi, dovážel jsem sypký čistý kokain a zajímalo by mě, jak ho můžu stlačit zpátky a udělat z něj zase perleť? Děkuji!
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Získává koks, který byl vyroben z prášku, a snaží se, aby vypadal opět jako původní.
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Nepoužívejte vodu jako doma navrženou lol.

Stříkejte acetonem. Nestlačujte je k sobě příliš silně, jinak se budou těžko lámat. Nechte ji v lisu 24 hodin.

Vyndejte ho a vysušte buď na vzduchu, nebo na nízké teplotě + ventilátor a za 24-48 hodin bude vypadat jako nový.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tady se jedná o vodu. Kokain v ní disociuje. Protože jsou tu děti, které vědí kulový, znamená to, že se štěpí na kokain 1+ a cl-. Kokain 1+ je téměř bazický kokain, ale není. Je to základní kokain s vodíkem navíc. Plynný vodík 1 proton a jeden elektron. Podívejte se, že má náboj. To znamená +: a 1 znamená, že má elektron navíc. Tady je vaše první lekce chemie. Elektrony obíhají kolem jader, jako obíhá mona kolem Země. Stejně jako gravitace měsíce působí na oceány a způsobuje příliv a odliv. Setrvačnost 1 elektronu táhne jádro atomu a činí ho nestabilním. Ale hej. Kdyby existovaly 2 měsíce nebo 2 elektrony, táhly by opačným směrem a pak by byly přílivy/odliv/země/atomy v rovnováze. Nebo.... stabilní. Takže nestabilní atomy by určitě chtěly nabrat elektron a stát se stabilními. O tom je právě chemie. Takže. Smíchejte to svinstvo v acetonu. Nerozpustí se to (no velmi málo, 1g/100ml) a odpaří se to. Co se stalo? Ani hovno, prášek se vysušil. Rozmíchej to ve vodě. Co se stalo? Kokain se rozpustil a jak se voda odpařila. Aniony chytily elektrony kationtů. V chemii se tomu říká iontová vazba. Klidně si usuš svůj prášek, já se chystám svůj kokain zase spojit dohromady. Nedáváš kurva gram do galonu, ale gram do mililitru, protože taková je rozpustnost HCL kokainu ve vodě. ALE tolik vody nepoužiješ, protože nemáš čistý kokain. Myslíte si, že je to 70 %, možná zkuste 0,7 ml/g.
Jste na řadě. Neomlouvám se. 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Zde je roztok, který nastříkáte na lamoniak, aniž byste ho příliš navlhčili, stlačíte a necháte na slunci. Testováno a schváleno
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Salmonální amoniak? Chlorid amonný? [Kokain]H+ Cl- <----->Nh³+ Cl-=žádná možná reakce. Právě voda zde měla jinou funkci, než že jste do kokainu přidali trochu jedu.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Zkuste použít vodu s kapkou benzínu v ní,v plastovém kbelíku vyschnout v sově při50-60C testováno a lidé aktuálně milují benzínový kokain
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To se jim pravděpodobně podařilo. Chcete opravdu vidět idioty skákat radostí? Rozsekejte to nějakým pervitinem. Pokaždé, když mi tady někdo řekne, že má skvělý kokain, je v něm pervitin. Řekl bych, chtějí-li se vyřádit, dejte jim tam levamizol, ten se metabolizuje na amfetamin a aminorex právě v době, kdy kokain vyprchá, ale lidi to fyzicky nasere.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Nebo chtějí, aby se stali tak závislými Dejte do něj 2-3% heroin.hcl zlé hovno.
 
Top