• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Pravděpodobně nejplodnější happening naší doby. OBROVSKÉ ROZDÁVÁNÍ VZORKŮ LÉKŮ!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vítejte všichni, jsem nadšená, že vám mohu říct o tomto Úžasném dárku! Tady je návod, jak to funguje;
  • Pokud jste tak ještě neučinili, stáhněte si aplikaci Tor ( můžete ji také získat v několika variantách z obchodu Play).
  • Zaregistrujte si účet
  • Pokud žádný nemáte, pořiďte si nějaké Bitcoiny nebo Monero a vložte je do peněženky. Stačí vám jen jeden dolar v hodnotě jednoho dolaru, ale věřte mi, že až uvidíte, jak je to snadné, jednoduché a bezpečné, budete potřebovat více kryptoměn.
  • Vraťte se do tohoto vlákna a komentujte, že jste připraveni, a ( brzy) jaký vzorek byste chtěli, a já napíšu dokument o úschově, který použijeme k dokončení obchodu. Cena bude 1 dolar.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jsem připraven
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Omlouvám se, že jsem vám řekl, že nemáte nárok. Předpokládal jsem, že proto, že máte banner nového prodejce, ale vaše datum připojení je 2. srpna. Budeme si muset vyjasnit, kdo přesně je a není způsobilý. Jak jsem se zmínil, mám teď přislíbené 4 vzorky, ale doufám, že jich budu mít 100 na první. Měl jsem velký zájem a řešili jsme, co přesně představuje vzorek. Říkám jim: "Cokoliv si myslíte, že představuje vzorek, ale prodáváte to Heisenburgu, ne mně"😆. Asi budu muset rozhodnout, co pro ně představuje vzorek. Je to vlastně hloupé, protože oni už to číslo znají, jen chtějí, abych ho odhadl, a když ho odhadnu v jejich zájmu, tak ještě lépe.
 

hystericalgland

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Feb 1, 2024
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Jste připraveni?
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
I`m ready
 
Top