Problém s generováním soli v toluenu (2cb) pomoc :(

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
v těchto dnech jsem se pokoušel vyrobit 2cb , v poslední fázi po bromování přidávám NAOH, aby 2cb přešel do vrstvy toluenu (ten se přidává o něco později), toluen je odsáván a měl by při přidání hcl vytvořit 2cbHCL , ale místo toho se vytvoří jen černý sliz, který klesá na dno, Zkoušel jsem vzít jen nejkoncentrovanější toluen, z horní části, a zkoušet generovat jen v něm (v domnění, že vyšší koncentrace bude snadnější generovat sůl, a člověk měl ten problém, že droga prostě nechce generovat sůl v rozpouštědle?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
foto
 

Attachments

  • ETS0vsdNPB.jpeg
    ETS0vsdNPB.jpeg
    69.3 KB · Views: 361

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Proč používáte toluen? Zkuste to udělat pomocí CH2Cl2, jak je popsáno zde.
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Mám teď hromadu bordelu , přidal jsem 35% hcl do toluenu a měla by se vytvořit sůl 2CB hcl , ale netvoří se , zítra se zeptám svého dodavatele chemikálií na DCM , netušíte, proč se sůl netvoří ? , když přidám hcl do toluenu s 2cb, potopí se jako tmavý olej?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Ahoj, oppened jsem novou hrozbu s procesem doufám, že mi můžete pomoci


Doufám, že mi tam pomůžete , také mám přístup k DCM ' a co si myslíte o redukční fázi se ZINC a ipa extrakci pro 2ch.
Díky doufám že na to přijdu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vypadá jednoduše, spočítali jste výtěžnost?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
asi 45-60% z 2,5 dmba jediný problém je, že to musí běžet za velmi chladných podmínek (asi 0oC) já to provozuji v mrazáku, ale stačí i ledová solná lázeň , provozuji to asi při 10oC a 2ch vychází tmavý a vím, že má být světle žlutý , můžete vidět na druhém obrázku IPA vlevo, možná mi tmavý 2ch nevyšel moc dobře, což ovlivnilo bromování a tvorbu slizu , netušíte, co se může stát, že při vyšší teplotě ztmavne? Třeba 10oC což není horké na slovo vzaté , udělám dnes reakci při 0C jak mi řekl kamarád a poreferuji o barvě.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jiný způsob reakce a jiné produkty. Před následujícími reakcemi si musíte zkontrolovat bod tání 2C-H*HCl. MP je 138-139 °C. Bod varu volné báze je 80-100 °C při 0,4 mm/Hg.
 
Last edited:
Top