Problémy a řešení

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
V procesu vaření, zejména u začátečníků, se nevyhnutelně objeví otázky, nedorozumění a pochybnosti.
V této sekci můžete položit všechny své otázky a podělit se o své zkušenosti s ostatními uživateli fóra.
A přestože se vždy můžete spolehnout na podporu a rady administrátorů fóra, v mnoha případech vám na základní otázky odpoví uživatelé BB Fóra, kteří mají s vařením zkušenosti a potýkali se se stejnými obtížemi jako vy.
Ptejte se, sdílejte zkušenosti, podnikejte své první kroky ve světě vaření drog.
Po nějaké době možná zjistíte, že radíte stejným novým kuchařům a říkáte si: "Ještě nedávno jsem byl taky žluťák, lol".
 

whaddya

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Na zdraví ze střední Evropy,
Nedávné události kolem skupiny Arena v Rumunsku mě spolu s mnoha dalšími v celé Evropě nechaly na suchu. Já být jen průměrným koncovým uživatelem znechuceným nečistotami a absolutním nedostatkem jakékoliv cti pouličních nákupů, už dávno jsem se rozhodl "vyrobit si vlastní" - byl jsem více než šťastný, že jsem na vzdáleném konci řetězce, když jsem si tu a tam koupil láhev Areny (1500x50mg). Plazím se po všech čtyřech kolem domu a doufám v nějaké zapomenuté drobečky, pokorně hledám způsob, jak si bez potíží a bez keců obstarat pár desítek gramů efedrinu, ideálně měsíčně nebo dvouměsíčně nebo tak nějak.
Děkuji za váš čas.

ps: omluvte mou lámanou angličtinu
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
K výrobě P2P nyní používám sodnou sůl (Na) [cas 5449-12-7]. V procesu syntézy jsem místo kyseliny chlorovodíkové použil kyselinu fosforečnou. Problém, který nyní mám, je: zdá se, že je problém s čistotou krystalu P2P. Zapálím krystal a zjistím, že jeho zbytek je bílý prášek. Za normálních okolností by měl být jeho zbytek průhledný a viskózní. Důvod, proč používám kyselinu fosforečnou, je ten, že pokud v procesu nepoužiji kyselinu fosforečnou, později, když použiji P2P k syntéze metamfetaminu,musím použít červený fosfor, který je poměrně obtížné získat. Teď mě zajímá, jak se kyselina fosforečná používá během operace? Jako je teplota, koncentrace a tak dále. Děkuji vám za poučení.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
P2P je za normálního stavu kapalný.
 
View previous replies…

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Omlouvám se, omyl, k výrobě P2P používáme sodnou sůl (Na) [cas 5449-12-7], pak P2P použijeme k výrobě efedrinu. krystalizuje. a my jsme ho spálili, abychom to otestovali. a zjistili jsme, že zbytek je bílý prášek. a Za normálních okolností by měl být jeho zbytek průhledný a viskózní. takže máme podezření, zda je důvodem kyselina fosforečná, pokud ano, jak ji použijeme . Děkuji vám moc za osvětu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Je třeba zkontrolovat jeho teplotu tání a porovnat ji s údaji v literatuře. Vaše metoda není spolehlivá.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
zde je poslední výsledek: k výrobě P2P použijeme sodnou sůl (Na) [cas 5449-12-7], k reakci sodnou sůl (Na) [cas 5449-12-7] a Hcl. nyní je výsledek takový, jak ukazuje následující video. co musíme udělat v dalším kroku ? přidat NaoH? můžete dát podrobný návod ?
 

Attachments

  • AMsKN8vRcZ.MP4
    2.7 MB · Views: 0

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Asi je třeba oddělit jednotlivé vrstvy. Je po hydrolýze směs nebo co?
 
Top