Prorocké sny?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Mívá ještě někdo sny, které se později splní i v reálu? občas se mi zdají. nikdy to nebylo nic důležitého, třeba že jsem se ještě pořád snášel, protože jsem si před pár hodinami dal gram pervitinu (rozděleného snad do pěti čárek) a mluvil jsem s někým o zločinech podle filmů, pak jsem si vzpomněl, že jsem měl přesně takový sen, když jsem byl mnohem mladší. V té době jsem drogy nebral (ofc), jen jsem věděl, že se cítím velmi nepříjemně a "vyladěně", a teď se to děje rn. dalším příkladem je, že když jsem byl asi ve třetí třídě, měl jsem sen, ve kterém byla část naší školy, kterou jsem nikdy předtím neviděl, a pak tam učitel později vzal naši třídu a já ji okamžitě poznal. existují i další příklady, na které si nemůžu rlly vzpomenout z hlavy.

Pokud má někdo z vás podobné zkušenosti, podělte se o ně ^^;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Je to něco jako předtuchy, abych tak řekl. Když jsem byl mladší, měl jsem jednu o tom, že mi shoří dům. Rodiče dělali, co mohli, aby mě zamkli v mém pokoji, ale nakonec to vzdali. O několik let později začal dům hořet a oheň se dostal přímo do mého pokoje. Pak už se mě nikdy na nic neptali. Také se mi zdály sny o filmech, které ještě ani nebyly v televizi n přišly n odešly. Už se mi moc nezdají, ale mám takový jakoby pavoučí pocit, když se něco pokazí. Když jsem byla malá, meditovala jsem hodiny v kuse, možná proto. Vím jen to, že vždycky naslouchám svým pocitům, když přijdou, jako tomu bylo dřív. Určitě na mě dohlíží moje strážná valkýra.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kéž bych si pamatoval jen své sny. Většinu nocí vůbec netuším, co se mi zdálo.

V těch, které si pamatuji, jsem vynášela odpadky nebo jedla kukuřici na klas......stupidní
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Kukuřice na klasu je kurva oheň, Dawg, doufal bych, že ten sen je předtucha.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha hodit na něj trochu másla a soli a jeho prob patří k mým nejoblíbenějším jídlům. To je asi důvod, proč si ten sen pořád pamatuju
 
Top