Psilocin z DMT

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dobrý den, přátelé. Mám zájem o snadnou a levnou konverzi DMT na psilocin. Přečetl jsem si všechny tyto informace a zkusil jsem tuto syntézu, ale nedosáhl jsem dobrých výsledků. Používal jsem DMT na volné bázi.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/k72yro

Zkoušel někdo tuto metodu? Možná je někde nějaký zápis nebo fotky? Může mi někdo pomoci s informacemi, nebo snad mohu někomu zaplatit eskontem za toto zpracování s fotografiemi se všemi kroky?

Myslím, že cena prekurzorů pro psilocin a psilocybin je tak vysoká, že syntéza z DMT bude nejlepší volbou.

Pokud existuje nějaký profesionální chemik, mohu zaplatit za pomoc s touto syntézou (pouze escrow).

Prosím o pomoc
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nezkoušel jsem to, ale vzpomínám si, že jsem někde četl, že volná báze psilocinu není stabilní na vzduchu, takže bys to asi musel celé dělat v inertní atmosféře.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Argon není problém. Potřebuji někoho, kdo mi krok za krokem ukáže, jak na to. V této syntéze nejsem úspěšný a nevím proč.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nah, hlorid Psilocin nenístabilní ve sklenici na okně, ale v tmavé sklenici v mrazáku by 5 let nic nebylo. Psiilocin je od přírody báze, sůl je Psilocybin (fosforečnan). ale ostatní soli nedostávají cool názvy, protože se v přírodě nevyskytují. Psilochlorid. ne. psilo....citrát. Myslím, že ano, název každopádně sedí.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Toho lze dosáhnout pomocí enzymu houby, 4-specifické tryptaminhydroxylázy. Konvenční chemie by byla neefektivní i v případě, že by úspěch byl konečný (pro nepatrné množství by bylo třeba příliš mnoho úsilí).
 
Top