Purifyng a zlepšování léků

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Předpokládejme, že jste si koupili výrobek, který vypadá zjevně velmi znečištěně a naředěně. A bude dobré, když triviální kokain byl naředěn aspirinem nebo potravinářskou křídou. To je běžné a ředění přípravku ovlivňuje především sílu účinku a nutí vás zvýšit dávku.
Často se ale také stává, že droga, kterou si koupíte na ulici, je naředěná něčím docela špatným, co může vašemu tělu způsobit velké škody.
Někdy se dokonce proslýchá, že někteří bastardi přidávají jemně mleté sklo, protože "nenávidí feťáky". Je to běžné, ale vzácné.
Přesto musíte být zběhlí v určování stupně čistoty a způsobů čištění látek.

Nebo jste si snad drogu uvařili sami, ale nejste spokojeni s jejím vzhledem? Očekávali jste bílý prášek, ale dostali jste hnědý, zapáchající produkt. Nebo jste snili o velkých, průhledných krystalech, ale dostali jste jen jakési nažloutlé, nepochopitelné věci. Samozřejmě, v obou případech se může ukázat, že účinná látka je účinná a účinek bude pro osobu, která ji používá, zcela uspokojivý. Důležitý je však nejen účinek, ale také vzhled! A minimalizace negativních vedlejších účinků pro tělo! To je důležité!
V této části se vám pokusíme ukázat, jak poznat znečištěný výrobek, jak ho vyčistit a jak ho vylepšit improvizovanými prostředky.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Lidé si musí MDMA čistit!

V průběhu let jsme viděli tolik hnědé(cola) a šampaňské (barva moči) MDMA, až je to neuvěřitelné!
A v poslední době jsme viděli zelené, růžové, červené?, fialové věci, je to směšné, protože o tom nikdo nic neříká. MDMA není kurva fialová, proboha! Umyjte si ty sračky! Nikdo nechce, aby ten hnědý pochcaný šutr vypadal, brácho.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
A k tomu argumentu, že lidé nemají rádi feťáky/nemají o ně dostatečnou péči.
Na tyhle lidi se vykašlete! Máme je rádi, zákazníky, ti kluci nás obohacují, to nejmenší, co můžeme udělat, je chovat se k nim a správně jim sloužit. Prodávejte jim dobré sračky a neřežte produkt zasraným beta alaninem, vy pitomci, ten sajrajt vás ve vysokých dávkách svědí jako sviňa, proboha. Prodávejte čistý, neřezaný, nesmradlavý, práškový matroš, DOBRÝ MATroš!

Trochu řečnění, ale nesnášíme, když vidíme, že velkoměstští dealeři drog dělají takové věci nebo kuchaři dělají takové věci pro větší zisk.

Každého kuchaře můžeme ujistit, že zisk se dostaví dost brzy, pokud děláte dobré věci!

Aneb jak to řekl sám člověk:
"Vy a já nebudeme vyrábět odpadky. Budeme vyrábět chemicky čistý a stabilní produkt, který funguje tak, jak je inzerováno. Žádné příměsi. Žádná dětská výživa." - vůbec první díl.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nejsem prodejce, jen výrobce noob, ale určitě chci zaujmout tento názor na vztah prodejce-kupující, který máte! Dost inspirativní a máte zatraceně pravdu!
Pokud nám plní kapsy, to nejmenší, co můžeme udělat, je nabídnout čistý, neošizený materiál!

Právě jsem dokončil vařit svou první várku LSA, skončil jsem se žlutým práškem, mohu potvrdit, že je to LSA (pod UV zářením svítí jako prase). Pokusím se o nějaké kolo rekrystalizace a získat to čistší! Nejsem ale žádný chemik, ale znovu se učím ty nejdůležitější základy, jako je obecná chemie a organická chemie.

Nevím, jestli máte zkušenosti s LSA, ale budu rád za nějaké tipy!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Většinu věcí, které dostávám, čistím. V mrazáku mám láhev 100% acetonu. V ní je několik naběraček molekulového síta 3A. Díky tomu se v něm nehromadí voda. Je to levné a velmi účinné. Ten ledový aceton je skvělý na pervitin a kokain. Dám ho do Buchnerovy nálevky a naliju na něj trochu acetonu, asi 10 sekund míchám a přidám vakuum. Obecně tím ztratím 10-30 % hmotnosti. Když chci čistit víc, dám do mrazáku láhev s vodou a když začne mrznout, použiju asi 2ml/g. Metamfetamin i koks jsou ve vodě dobře rozpustné, takže cokoliv, co se nerozpustí, je šmejd. Dejte to do pyrexové formy na koláč na nízký stupeň na hořáku a foukejte na to větrákem nebo fénem.
To obvykle pomůže a aniž by se vůbec změnila molekula, takže si to pravděpodobně nezničíte. Kokain je v acetonu MÁLO rozpustný, takže nálevku z baňky stáhnu a 2x ji ještě vyklopím zpět do nálevky. Aceton můžete odpařit a získat zpět nepatrné množství, 1-2 %.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Jo, skvělé, brácho, ale co kdybys to nemusel dělat pokaždé, když něco dostaneš? Představ si, jak by to bylo super, kdyby to dělali prodejci.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bez ohledu na to, jak dobré jsou vaše věci, nebudu vám věřit, když budete tvrdit, že jsou, protože dealeři o svých věcech kecají tolik, že by mě spíš zaujalo, kdyby něco nazvali průměrným. S tímto vědomím se stává zvyšování cen méně ospravedlnitelné a prodejce se může cenově vyřadit z trhu jen tím, že bude mít méně zbytečné váhy. Musíte vsadit na to, že dost lidí podstoupí riziko a zaplatí víc, že se to rozšíří ústním podáním "recenzí".

Jo, bylo by to hezké, ale stejně zkusím pro jistotu vyprat, i když předchozí nákupy praní nepotřebovaly.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aktualizace: Molekulární síto 3a neodstraní vodu z acetonu. Aceton je dostatečně malý na to, aby se do síta dostal. Včera jsem nějaký používal a všiml jsem si, že je dost žlutý, což obvykle znamená, že je v něm voda. Podíval jsem se na to.
. Jinak k tématu, souhlasím, že každý prodejce má ty nejlepší sračky, když se ho zeptáš. Někteří lidi jsou dokonce do ignoranti, že si myslí, že odpad je dobrý zboží. Znám chlápka, co prodává <50% kokain, který je říznutý pervitinem. Několik mých známých přísahá, že je to skvělé. Vydrží to celé hodiny! Ani se to nevaří. Já to filtruju přes Buchnerův trychtýř a vaří se to slabě. Dostanu zpátky asi 50 %. Můžu uvařit 70 % výbavy a dostanu z toho zpátky stejnou váhu, jakou jsem tam dal ( nepočítám SB).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To je nepravdivé. 3A molekulární síto DĚLÁ sušení acetonu A alkoholu. Na jedné stránce bylo uvedeno, že nesuší, ale při důkladnějším zkoumání c20 stránek uvádí, že ano. Vysuší také mnoho plynů
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Už si nepamatuji, kde jsem to viděl, asi u nějakého chemika na YT, ale na ukázkovém videu o ethanolu použili 3A síta k vysušení ethanolu, což mě nutí přemýšlet, jestli 3A síta skutečně pojmou NĚCO ethanolu/acetonu, ale ne moc, protože voda je rychleji zaplní? Žádná konkrétní představa, jen domněnky.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Úžasné na molekulovém sítu je, že nefunguje jako jiná sušidla. Většina z nich něco absorbuje, ale molekulární síto aDsorbuje. V této neporézní látce jsou drobné otvory a mají určitou velikost, což je číslo. Síto 3A má otvory o velikosti 3 angströmů. Jednotka vody má 3 molekuly, 2H a O. Stává se, že má průměr opravdu blízký 3ūmům a vnikne do otvorů a uvízne. Na molekulární úrovni. Cokoli většího než 3 üm se do síta nedostane. Musíte vybrat síto pro chemickou látku, kterou chcete odstranit, větší čísla by mohla dostat amoniak z alkoholu nebo aceton z DMF. Molekulární síto dehydratuje silikagel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Molekulární síta 3 A adsorbují He, Ne, Ar, H2, O2, N2, H2O, CO, NH3.
4 Molekulární síta A adsorbují Kr, Xe, CO2, SO2, H2S, CS2, CH4, acetonitril, kyselinu fromovou, n-butanol, n-propanol, etanol a některé další organické látky.
K sušení CO2 potřebujete molekulové síto 3 A.

Něco málo, co jsem viděl na internetu.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Vezměte prosím na vědomí, že v případě, že se jedná o chemickou látku, je nutné ji používat:

Existují také mikronové filtry pro injekční stříkačky.
Ale to je samostatné téma. Mikronové filtry rozeberu později.
 
Last edited:
Top