Question Otázka týkající se dlouhodobé stability mefedronu a dalších katinonů

Ksalos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Z tohoto článku vyplývá, že mefedron stejně jako další katinony jsou v určitých roztocích (MeOH, ACN) nestabilní.

Má někdo solidní informace o dlouhodobé stabilitě mefedronu a dalších katinonů mimo roztok?

Co lze udělat kromě skladování v chladu, suchu, vzduchotěsnosti a na světle, aby byla zajištěna co nejdelší stabilita?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
používejte vysoušedla. schovejte si ty malé balíčky silikagelu a dejte je k vašim sračkám. nikdy jsem to nedělal s mefedronem, ale na houbičky to funguje lol

barevné nebo neprůhledné sklo to může chránit před světlem víc než obyčejné sklo. možná zkusit jantarové sklo? je speciálně vyrobené na ochranu věcí před působením světla :3

moc bych se nebál, pokud provedeš standardní opatření, mělo by to být v pořádku. afaik je mefedron relativně stabilní.
 

Ksalos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Omlouvám se, že jsem tak neodbytný, ale našel jsem toto vlákno, které naznačuje, že mefedron by mohl podléhat degradaci jako methylon a methcathion:

Sám nemám dostatečné znalosti chemie, abych si mohl spolehlivě prohlédnout body.

Dlouhodobá stabilita je pro mě opravdu důležitý bod, protože chemii rád sbírám a většinou ji neberu moc často.

Rád bych si dal pořádné množství mefedronu do dlouhodobého skladu (možná 10 let+) a bylo by opravdu špatné, kdybych skončil s hromadou nepoužitelného odpadu.
 
Last edited:

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Přečetl jsem si příspěvek, který jste poslali! zde je několik užitečných odpovědí:

"Jiní navrhli, že mefedron uzavřený ve vzduchotěsném sáčku se zipem (můj návrh je použít dva sáčky a v obou případech vytlačit všechen vzduch) lze skladovat dva roky (příspěvek Mony Lisy) bez ztráty účinnosti. Skladujte ve vzduchotěsném prostředí bez vlhkosti."

"Nedávno jsem dokončil dávku methylonu starou 4 roky a byla stejně dobrá jako při prvním pořízení. Skladováno v tenkém ziplocku při pokojové teplotě v suchu a temnu."

"Na jiném poměrně známém fóru je někdo znalý chemie, kdo naznačuje, že mefedron i methylon by měly být poměrně stabilní, protože oba jsou bk-ketony, i když je to jen domněnka. Řekl: "Většina fenetylaminů je dlouhodobě životaschopná, pokud je uchovávána na suchém a tmavém místě (třeba roky!)..." Ale kdo ví. Nicméně jsem našel více než dva roky starý methylon, který byl pouze skladován v uzavřeném plastovém sáčku při pokojové teplotě, avšak mimo dosah světla. U některých starých neodovek a lihovin první generace z počátku roku 2007 však zaznamenala mírné zhoršení účinnosti, což by mohlo naznačovat určitou degradaci mefedronu (jejich hlavní údajné záhadné složky)..."

pokud to může přežít 2-4 roky v zasraném zipovém sáčku (ik jedna z odpovědí říkala methylone, ale nemyslím si, že by meph degradoval o moc rychleji), myslím, že budeš v pohodě, když to dáš do vzduchotěsné jantarové skleněné nádoby a hodíš tam nějaké silikagelové balíčky. skladuj to na chladném místě s velmi malým množstvím světla ofc.
 
Top