Otázka pro komunitu

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Na tomto fóru je skutečná komunita podporovaná syntézou léčiv, jak jsem si všiml. Je mnoho z vás legálních vysokoškolsky vzdělaných chemiků? Hardcore hobbyisté? Jak velkou investici by někdo potřeboval na nákup vybavení pro základní laboratoř s holými kostmi (možná takovou, kterou byste mohli syntetizovat více než jednu drogu) Chystám se začít kopat do některých jednoduchých receptů a zjistit, zda si myslím, že bych to mohl udělat

Rekviem pro vás všechny. Fascinuje mě, že jste schopni smíchat některé chemikálie dohromady a vyrobit z nich drogy, které všichni milujeme. Jste něco jako čarodějové (říká někdo, kdo měl jen jednu hodinu chemie na vysoké škole, kterou měl problém absolvovat).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Výše investice může být minimální. Vše závisí na tom, co syntetizujete a v jakém množství plánujete vyrábět.
Například k syntéze mefedronu v malém množství budete potřebovat pouze nějaké skleněné nádobí, žádné další vybavení není potřeba. Pokud se však chystáte vyrábět 100 kg mefedronu týdně, budete muset utrácet za drahé vybavení.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Upřímně řečeno, každý rok nebo dva si prostě pořídím novou hyperfixaci a tohle je moje současná ^^;

zatím nemám žádné sklo ani prekurzory, protože jsem na mizině, ale pracuju na tom. sotva jsem prošel chemií na střední škole. nikdy jsem se o ni nezajímal (ani mi nešla), až donedávna. upřímně řečeno, věci, které potřebuješ k výrobě drog, nejsou tak drahé, jen mám jiné věci, které potřebuju víc, lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Velmi zajímavé... Díval jsem se na nákupní seznam. Alespoň mám dobrý zdroj informací, kdybych měl otázky!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pan Heisenberg to samozřejmě zvládl na jedničku. Záleží na tom, co chcete dělat. Pozor, spoiler: Pravděpodobně nebudete vyrábět LSD, pokud vůbec někdy - stejně jako my ostatní, bez vážných investic do vybavení, úsilí, času a peněz, a tím chci říct, že ani pak to není snadný úkol. Pravděpodobně si můžete pořídit vše, co potřebujete, včetně skleněného nádobí a laboratorního vybavení, abyste si mohli vyrobit cokoli chcete (v rozumných mezích), a také nakoupit potřebné prekurzory, abyste se mohli zaměřit na 20g šarže amfetaminu a začít za 500 dolarů nebo méně, a tato cena pravděpodobně zahrnuje i zničení první zásilky ingrediencí na neúspěšné pokusy a ještě vám zbydou nějaké drobné, možná v závislosti na vašem zdroji produktů a zvolené cestě.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže výroba amfetaminu musí být tak trochu umění, když pravděpodobně zničíte svou první dávku? Není to jednoduchý recept z kuchařky?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Záleží na trase. Pokud probíhá konverze efedrinu, byl jsem schopen vytvořit hned ar začátku. to bylo na začátku 90. let. Když byly pilulky snadné. chodil jsem do cosco wulitjout členství a naplnit vozík. vyprázdnit jejich regály. Anhyrous amonia vám může ublížit, když půjdete touto cestou.
Rekvizitní cesty jsou složitější
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
"To je umění, pane White! Vy jste umělec! .... Díky, Jesse, jsem rád, že to schvaluješ...."
Jo... plánuješ zničit pár dávek, a když ne... no do prdele, teď jsi chlap, kámo...

Amfetamin je opravdu jednoduchý, pokud jde o přímou syntézu. Jen je to trochu těžší než redukce PSE na metamfetamin... tihle kluci to na videích dělají jako misku cereálií. Za sebe to zatím nemůžu říct, ale dejte mi trenéra! Když jste se pustili do nelehkého úkolu naučit se vyrábět pervitin, nemysleli jste si, že to bude tak jednoduché jako vařit PSE v nějaké kyselině jodovodíkové(ať už je to cokoli) po dobu několika hodin.... a/b extrakt, probublat plyn HCl, sebrat sůl a propláchnout acetonem. To je sotva chemie, že? Ono to chce pár kroků, nějakou práci a riziko, panečku, dejte dohromady RP a I2, chvíli povařte a přidejte stejnou porci vody, tady máte kyselinu HI.. Kapka tohohle a kapka tamtoho, dost jednoduché, že?. Možná se vám to nepovede hned napoprvé, nejspíš se vám to nepovede - tak s tím počítejte. Jak se zdá, ani vyškolení odborníci obvykle nezvládnou pokusy napoprvé. Mohu vás ujistit, že to NENÍ těžké, pokud dokážete přesně řešit problémy a učit se z chyb, a to bezpečným způsobem. Pokud jste samouk jako já, buďte trpěliví a vytrvalí. A hlavně buďte v bezpečí. Na ničem z toho nebude záležet, až spálíte svůj krám a skončíte ve vězení nebo mrtví. Jděte svým vlastním tempem a žijte, abyste se mohli učit další den.

Moje rada zní, nejdřív si procvičte, jak se dělá "potravinářská chemie". Ne nadarmo se jim říká kuchaři a kuchařky. Nauč se kvalifikovaně připravit pár jídel, aniž bys něco spálil nebo někomu přivodil nemoc. Pilně studujte organickou chemii, učte se techniky, sledujte videa, čtěte, čtěte, čtěte! Seznamte se s terminologií. Začněte v malém a jednoduchém a některé věci si procvičte. Zlatý důl je, když vám někdo jednoduše vysvětlí, co se vlastně děje v určité fázi reakce, jaká je za tím věda - co se děje, co se změnilo? Jak? Proč? Pochopit kouzlo, osvojit si ho, udělat si ho svým... a pak ho sami provádět. Viděl jsem v jiném příspěvku, že někdo nazval zdejší zápisky "chemií doby kamenné", zastaralou a pro většinu nepoužitelnou, ale zábavnou. Já si myslím, no tak se vraťte do svého superlabu a zmáčkněte tlačítko "START" pro své věci. Pro nás ostatní: Nechte umělce malovat. Až se vaše pitomá civilizace zhroutí sama do sebe a vy nebudete moci přijít na to, jak znovu zapnout proud nebo jak získat další prekurzory z Číny. Dinosauři budou za hromosvodem.

Epizoda Hamiltonů s Festerem v ďábelském obleku a kuchařem s parukou na MDMA. Podle mě víc cool než druhá strana polštáře! Začínáme od nuly, 15-20 kroků, možná i víc, a používáme pouze zboží zakoupené v obchodě, abychom vyrobili ~100 g dobrého, čistého produktu. Co? Úžasné... kouzlo.... Umění! ......... Nebaví vás to?
 
Top