Otázka: Obdržel někdo něco od společnosti Uberdrugs?

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Uber drugs měl vitrínu pro 2cb a pár dalších věcí zajímalo by mě, jestli měl někdo jiný štěstí při objednávání od něj a jak to, že už nemá vitrínu stav je odstraněn z prodejce
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Nad tím jsem se také zamýšlel. Objednal jsem si u něj a žádné stížnosti, dobrý výrobek, skvělý servis, a když jsem se chystal zadat další objednávku, zřejmě se něco objevilo a dostal čas na vyřešení a mezitím se mu změnil status člena. Asi mu to nevyšlo, když má všechny nabídky pryč. Škoda, protože upřímně jsem byl s jeho službami opravdu spokojený. Dokonce mi mohl jen vzít peníze a nic neposílat, protože jsem omylem finalizoval dřív, ale on poslal všechno plus skoro 30% navíc. Jsem zvědavá, co se stalo.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Jo finalizovalo se to brzo po 2 týdnech jsem si říkal že nebudu muset nechat člověka čekat jestli to přijde z Holandska nebo tak něco obvykle to trvá 30 35 dní ale nikdy to nedorazilo a já se jen bál že se něco stalo od teď používám Pgp šifrování na mé adrese protože to Days inn broadside za 90 dní je to trochu skličující když si to můžu vygooglit a
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ano, jsem si jistý, že někdo jiný dokáže dát správnou odpověď. Ptal jsem se na chatu, když jsem si toho všiml, a dostal jsem dost vágní vysvětlení, které si nepamatuji. Zeptal jsem se ho sám, protože jsem si stejně nebyl jistý objednávkou, a on prostě přestal odpovídat.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Chystal jsem se od něj koupit ketamin, chystali jsme se obchodovat, když publikace zmizely, mluvil jsem s ním a on mi řekl, že měl problém s administrátory tohoto webu, ale že má k dispozici produkty, řekl jsem mu, aby mi prodal a on už dále nereagoval
 
Top