Reakce na metamfetamin?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ahoj, zajímalo by mě, jestli tu má někdo zkušenosti s pervitinem pocházejícím z Evropy, je v dnešní době většinou racemický nebo d-meth?
Ptám se na to, protože spousta lidí si teď stěžuje, že je mnohem slabší než dřív, a zajímalo by mě, co se změnilo oproti době před několika lety.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Tuto teorii mohu doložit, ale důvodem je podle mě přesně to, co si myslíte vy. Je to racemický sinc v chez efedrin je omezen.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jo, ale neodděluje dnes většina výrobců izomery?
Myslel jsem, že ano, ale asi je jednodušší prodávat racemické.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ano, prodávat D-meth za 100 USD/g je těžké, když lidé prodávají D, L-meth za 30 USD/g a většina lidí nepozná rozdíl.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Myslel jsem, že mezi těmito 2 typy je velký rozdíl, proto ten cenový rozdíl. Nebo se lidé řídí hlavně tím, jak to vypadá? (střepy)
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Prostě se zeptají na metamfetamin a dostanou metamfetamin, ale racemický. Je to rund asi 50% ztráty na separaci a většina nikdy neslyšela o izomerech. 🤷‍♂️
Snažil jsem se to vysvětlit svému dodavateli, koupil si liebermannovu reagencii a ukazoval by mi, jak čistý je jeho produkt 🤣. Nijak mu neřeknu, že liebermann nemá nic společného s kva litou, ale jen s kategorií látky a u racemických je čistota většinou 85-95 %, ale 50 % jsou l-methy (teoreticky).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rozdíl je obrovský, ale musíte vědět, abyste věděli. Pochybuji, že 10 % kuřáků mladších 40 let někdy vidělo D-meth. Spousta lidí si s dobrým pervitinem spojuje pocit na hraně, nervozitu, ale to je ve skutečnosti účinek L-meth. Rozdíl mezi D a L poznám podle krystalů, ale dalo mi hodně práce najít o tom spolehlivé informace. Pak jsou tu ještě falzifikáty a to je divoká karta sama o sobě. Dokážu rozeznat čisté D, čisté L a čisté D, L, ale pokud to není čisté, jen hádám. Kdybyste viděli některé z těch adulterantů, tak byste se posrali, vypadají spíš jako pervitin než metamfetamin.
Tady je fenylisobutylamin.


jicmbdn2bg-jpg.18334
isopropylbenzylamin

BfmTpGFlUd

Benzenemethanamin
 
Top