Rozumný způsob syntézy amfetaminu s (většinou) domácím vybavením?

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Vím, že správné laboratorní nádobí existuje z nějakého důvodu, ale viděl jsem lidi, kteří nadávali na to, že to jde i bez něj. Je tomu skutečně tak a nechtěl by se někdo podělit o své metody?

Shromažďování laboratorních eq se mi teď zdá trochu zastrašující z hlediska opsec, hledání správných věcí a placení za ně. Ale do budoucna mám v úmyslu si nějaké pořídit!

Díky za každou radu!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý den,

není optimální jít při syntézách mimo laboratorní nádobí, protože domácí předměty/zařízení nejsou vyrobeny tak, aby odolávaly korozi, teplotním rozdílům a v některých případech i tlaku.

Takže v podstatě velmi riskujete své zdraví a okolí.

S tím, že si v podstatě stačí přečíst ve fóru syntézy, jaké vybavení je potřeba, a použít něco podobného, není to opravdu těžké. Pokud se tam píše, že potřebujete 500ml kádinku, stačí použít nerezový hrnec nebo skleněnou nádobu.

Znovu opakuji, že tento způsob práce neschvaluji, je to nebezpečné a nebezpečné. Hodně štěstí
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Děkujeme za odpověď!

Nekorodovaly by kyseliny nerezovou ocel?

Myslím si však, že máte pravdu, a pokusím se sehnat to nejpodstatnější.

10L RBF, 5L RBF, ohřívací plášť, kondenzátor, teploměr, vývěva a nějaké další kádinky.

Chtěl bych provést syntézu amfetaminu z p2np s borohydrátem sodným a CuCl². Mohl bych to udělat? Také kdybych si nepořídil vakuovou pumpu, zůstal bych odkázán buď na destilaci IPA, nebo bych ji nechal odpařit samotnou? Ale destilace by asi byla příliš horká a nechat ji odpařit znamená plýtvat IPA..
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý den,

Ano, budou, to je důvod, proč jsem uvedl toto tvrzení a dal vám dvě možnosti substituce.

Vejděte do zprávy o syntéze a přečtěte si ji, je tam seznam veškerého vybavení potřebného pro tuto syntézu a kroky, jak postupovat.

Ne, vývěvu nepotřebujete, pokud nechcete vakuově destilovat nebo vakuově filtrovat.

Neměli byste odpařovat ipa v otevřené nádobě, amfetaminoil bude oxidovat na otevřeném vzduchu a je zde větší riziko výbuchu, no protože, vy a odpařovat hořlavé rozpouštědlo na otevřeném vzduchu.

S pozdravem
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Dobře, ještě si něco přečtu, než se zeptám. Děkuji za odpověď :)
 
Top