přijímat platby IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Potřebuji řešení pro příjem plateb na kreditní karty od klientů v Brazílii. Mám opakující se měsíční předplatné služby IPTV. Uvažoval jsem o offshore společnosti, ale potřebuji se zaregistrovat u platební brány a ta vyžaduje mé osobní údaje jako zástupce. Rád bych věděl, zda někdo nemá nápad, jak bych mohl nadále přijímat platby na svou kreditní kartu, aniž bych někomu umožnil jejich sledování, a provést výběr "transparentním" způsobem? Třeba nějakým složitějším offshorovým schématem? Nebo nějaký falešný zprostředkovatel? Ocenil bych návrhy a/nebo nějakou službu řešení, abychom se mohli domluvit a spolupracovat.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Vypadá to, že máte společnost založenou jako s.r.o. nebo něco podobného? Z mých zkušeností vyplývá, že mít legální produkty/služby, které se nakupují a prodávají prostřednictvím společnosti, přes kterou lze provádět fakturaci atd. umožní, aby platební služby/karta atd. byly na jméno společnosti a oddělené od vašich osobních údajů, pokud jsou správně nastaveny. Myslím, že také záleží na výši příchozích a odchozích $ a na předpisech pro danou zemi. LLC se zdají být populární, ale mít něčí jméno k použití může být problematické v závislosti na situaci. Vždy jsem používal legální malou firmu a přidával jsem všechny $ jako faktury v hotovosti nebo platby kreditní kartou spolu s normálním obchodem, platil jsem daně z většiny $ také, které nebyly v hotovosti. Dělal jsem to tak mnoho let, dokud jsem už nemohl dělat práci sám kvůli zdraví. Nikdy jsem neměl problémy, ale také jsem nebyl mimo zemi a to je úplně jiná záležitost. Mít právního/finančního poradce by bylo užitečné na místě, nejsem si jistý, jestli existuje nebo ne, ale určitě by některé problémy mohl řešit typ Saula Goodmana. Nejsem si jistý, jestli něco z toho pomůže, zní to, jako byste už byli zavedeni.
 
Top