Spolehlivý prodejce mefedronu z Evropy?

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Potřebuji dobrého dodavatele mefedronu s dopravou z Evropy. Pomůže mi někdo?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
S jeho vyhotovením vám můžeme pomoci. Vyrobíte si tak vlastní mefedron a stanete se skutečným dodavatelem kvalitního mefedronu.
 
Last edited by a moderator:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Chcete říct, že se je učíte vyrábět 4methylpropiofenon sami? Nebo jim pošlete 4methylpropiofenon a oni pak vyrobí 4mmc?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Sídlíme v Polsku a můžeme vám s tím pomoci. Pokud máte zájem, napište mi zprávu;)
 
View previous replies…

shotgunfacelift

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Právě jsem si vytvořil tento účet a zatím nevím, jak posílat zprávy. Můžete mi msg plz?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@aaronstevens,

Rád bych se s vámi spojil v jiné záležitosti, máte vypnuté nastavení soukromí, takže vám nikdo nemůže poslat zprávu.

S pozdravem
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Mohu zajistit dopravu po Evropě, v případě zájmu mě prosím kontaktujte.
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Mohu poskytnout různé chemické produkty, meziprodukty a chemické přístroje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, pokud zde chcete něco prodat, zveřejněte to na BB Marketu a v komentáři uveďte odkaz. Je to zdarma. Někdy to od nových účtů vypadá velmi podezřele a admin za takové spamové inzeráty dává bez pochybností bany. @tinaprochem Vezměte to na vědomí.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, vyrábíme mefedron a sídlíme ve Velké Británii. :)
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Mohu nechat zaslat z USA a Číny
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Po 5 pokusech z 5 různých zemí EU, kde recenze na trhu a "potvrzené" (placené uživatelské recenze) na dread, po získání 2x totálního bunkru, plného rozpouštědel, strašně nízké (pokud vůbec nějaké) čistoty 4-mmc a 3x náhodných analogů katinonu, by bylo skvělé najít legálního prodejce z EU. Se slušným utajením neposílat z horkých zemí v *** vzduchové bublinkové obálce se zapečetěným sáčkem uvnitř a ničím jiným, ani (náhodnou) zpáteční adresou.

UK je známá kulturou 4 mmc a výroba se tam nikdy nezastavila. Ale žádný prodejce neposílá do EU kvůli zpoždění a přísné celní kontrole IN/OUTgoing.
PL/NL je 50/50, mezi získáním řádné ohnivé dávky, nebo náhodného analogu.
Německo bylo vždycky totální propadák (sorry prodejci, nejdřív si laboratorně otestujte, co kupujete).

Sháním to jen pro skrýš/osobní použití, ale mohu se spojit s prodejci z EU, kteří mají zájem o přeprodej *opravdových* 4-MMC, zejména z nehotových zemí EU.

Nezajímají mě nabídky z CN/USA, platí totéž co v původním tématu - prodejci z EU (= země fyzicky se nacházející na kontinentu zvaném Evropa. ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Člověk má stejné zkušenosti. Loni jsem dostával polské mrtvé kapky 4mmc, a Rusko - vše reálné. Letos jsem zkoušel až 10 prodejců z Polska, Německa, NL a všechno to byl nějaký 3cmc nebo 4cmc odpad. Nechápu, proč se to stalo, ale je to docela smutné. Nechápu ani poptávku po nich, i když se prodávají správně jako 3cmc, ale většinou jsou vydávány za 4mmc.

Je to zřejmý strukturální rozdíl, rybí zápach, extrémní pálení i z nosní kapky a není to něco, co by se dalo vzdáleně srovnávat nebo co by stálo za požití.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Může někdo mému neznalému zadku vysvětlit, proč to předbíhá trh? Zdá se mi poněkud zvláštní vyrábět halogenové katinony v obrovském množství a vytlačovat jimi methylkatinony. Nerozumím tomu z hlediska výroby ani účinku na člověka. Jaký přínos má výroba 3cmc/4cmc místo toho?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Rád bych měl podrobnou odpověď, ale bohužel, když se věci ubírají špatným směrem, kupující, kteří nedostali žádné vodítko o skutečném 4-mmc, nebo se jim líbilo 3-mmc v domnění, že je 4-mmc, nyní dostávají všechny ostatní desítky analogů v domnění, že jsou to jen "lepší" nebo nejhorší šarže. Dokud budou velkoobchodní velryby nabízet tento produkt a jejich ostatní produkty budou legální, "kultura" pravého Mňau Mňau bude bohužel pryč.

Je to prostě levnější a bezproblémové pro velké prodejce získat od svého velkoobchodního prodejce, kterému důvěřují, cokoliv reaguje pozitivně na katinony, a velkoobchodní prodejci prostě nakupují od jiných výrobců z EU, ale většinou z Číny "kódové označení" neznámé náhodné. To je hlavní důvod: Čína může vyrábět velmi levně velké množství.

"Kultura" 4-mmc se začala opět šířit / zvedat s 3-mmc, protože to byl nejbližší záběr (i když stále na míle daleko), a to byla chutná příležitost, jak "ošidit" spoustu vracejících se skutečných milovníků mefedronu. Výroba 4-mmc probíhá nejčastěji (a jedině, mluvíme-li o EU) ve Velké Británii, kde nikdy nepřestala existovat, a v Polsku. V NL/SWE a dalších východních zemích je to o hubu, co si kdo pořídí. Ale laboratorní kontrola léků provedená v posledních 2-3 měsících v EU hovoří jasně: ani jeden odeslaný do energy-control (Španělsko) nebo eve-rave (Švýcarsko) nebyl 4-mmc, dokonce už ani 3-mmc.
UK je vysoce riziková země pro přepravu, totéž Polsko (pro odesílatele, ne pro příjem na druhou). Takže skutečné 4-mmc zůstává v rukou šťastlivců, kteří seženou přeposílatele v jedné z takových zemí.

A ano, *bump* stále čekám na skutečného výrobce 4-mmc se sídlem v EU, který může dodávat 4-mmc - malé i velké množství.
 
Top