Prosím o pomoc při dokončování helionalu do mda na místě.

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nyní potřebuji, aby někdo odcestoval do Portugalska a přijel to dokončit, je to v posledním kroku, kdy přidáváme xylen
Nevím, jak to udělat, nebo dokonce co se má od teď dělat - ale mám christalyzovanou formu, která se objevila, když se snížilo ph kyselinou chlorovodíkovou a vytvořily se krystaly. ale teď vím, že musíme udělat nějaký krok s xylenem - může někdo pomoci
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
"Roztok byl ochlazen a extrahován xylenem. Roztok byl přefiltrován a filtrát byl promyt xylenem a části xylenu byly přidány dohromady. Ke xylenu bylo přidáno asi 100 ml conc HCL, který byl protřepán a oddělen. Vodný roztok byl extrahován xylenem a xylen byl oddělen. Amin byl poté uvolněn z vodného podílu pomocí NaOH a zpracován obvyklým způsobem za vzniku MDA".

našel jsem to v jiné otázce, snad to pomůže ^_^
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Hej - opravdu to nechápu. - It´S : od začátku do konce není úplně jasné, co mám dělat

zaprvé - když už mám sůl - jak to, že z ní "extrahuju"? - nebo je to takzvaný proces "extrakce" - co je tedy popsáno?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
BxNHfdaL0T


O syntéze mda nic nevím, ale když vyjdu z vědecké definice soli, tak se prostě snažíte rozdělit sůl mda na její složky, abyste mohli získat čistou mda. Dobrým příkladem je čistý amfetamin vs. amfetaminové soli (např. amfetamin sulfát, dextroamfetamin sacharát, amfetamin aspartát monohydrát a dextroamfetamin sulfát), které jsou v adderallu. nevím, jak oddělit mda soli, ale mohu se pokusit najít pro vás návod, pokud chcete?
 
Top