Došel metanol, ale máte olej A

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Přítel má několik lahví A-oleje, ale dochází nám metylalkohol, který používáme ke smíchání s olejem a následnému okyselení kyselinou sírovou, abychom získali skvělý produkt.
Teď, když nám došel metylalkohol, někteří lidé říkali, že etylalkohol 96% a 4% vody také udělá svou práci, ale nejsem si jistý.
Co myslíte, co je nejlepší udělat, možná bych mohl najít isopropanol průmyslové kvality, aceton 99%, ale co myslíte, že je nejlepší udělat.
Tnx za odpovědi,
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Rozhodně ceton, protože schne mnohem rychleji a představuje menší zdravotní rizika a všimnete si, že výsledek je lepší.
Izopropanol má podle mého názoru příliš silný zápach nemocnice a příliš vysokou viskozitu.

Ale co si sakra počít na vodě ? Vyhýbejte se jí, jak jen to jde
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Prodáváte amfetamin jako těstoviny? Nebo suchý?
Ano, můžete použít ethanol 96%, pokud ho prodáváte mokrý.
pokud ho prodáváte suchý a suchý s odstředivkou: nepoužívejte etanol, protože část vašeho amfetaminu se rozpustí ve 4% vodě.
Nikdy jsem nepoužil aceton pro amfetamin sulfát, pouze pro amfetamin hcl.
Nikdy jsem nepoužil ipa ani pro amfetamin..
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ano, je to mokré, to je na ceně tady, že prodávají věci, takže etanol co nejjasnější je nejlepší volba myslím, takže ještě jedna otázka k celému procesu.
Díval jsem se, jak dělají pastu, to je jako peklo v kuchyni, někteří se spálí kyselinou, někteří mají ph pod 5, dělají to na oko jako babička, když jsem použil papír na ph, viděl jsem, že je to špatně, myslím, že nejdůležitější je, jak se kape kyselina do roztoku oleje a alkoholu, smíchají olej a alkohol v poměru 1:1,5 a pak se kape kyselina z lahve s jedním litrem kyseliny sírové, asi 4/5 polévkové lžíce a pak začne reakce, která je fialová, jako když dáte vodu na horkou plotýnku s olejem.
Pro mě je to špatně, ale oni říkali, že se to naučili.
.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ano, je to peklo kuchyně tímto způsobem, můžete udělat několik věcí, abyste tomu zabránili, první je: dejte etanol/metanol do lednice, aby měl mínus 24 stupňů, druhá je zředit kyselinu.
Pokud jde o ph, mohu jen říci, že je lepší změřit příliš mnoho... než příliš málo...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Neznám a-olej a nikdy jsem neviděl amfetamin na prodej, ale vím, že methanol je někdy methylační činidlo v některých syntetických. Idk kde jste, ale heet gas dryer je methanol a destiluji methanol z kapaliny do ostřikovačů a vidím věci v obchodech auto p a it's, které jsou methanol nebo směs, která se dá destilovat na koncentrát. Yall trying to make ethamphetamine🤔 now I have to see if that is even a thing edit; Ethylamphetamine produces effects similar to amphetamine and methamphetamine, though it is of weaker potency.[citation needed] At equipotent dosage, ethylamphetamine is subjective less euphorigenic[citation needed].
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Thats avery good way to get substances but in this case they just want to use Methanol as a solvent for the salting out the sulphate.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dostal jsem půl kila té věci a je to sračka, takže jsem si myslel, že si 100 ml oleje udělám čistou dávku a thrn smíchám s touto polovinou, abych vsadil na dobrou věc.
Liší se nějak látka, když použiju fosforečnou, sírovou nebo jinou kyselinu?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ano, poskytne jiný produkt s každým druhem kyseliny

h2so4 poskytne amfetamin sulfát
Hcl dá amfetamin hcl
atd. atd...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Čemu dáváte přednost?
Tato metoda podle mě není stimulační jako ostatní, sex = 0 mluvení = 0 dobré spaní.
Co může být tak špatně, když si koupím pastu na jiných místech, že pasta je crasy mám sílu pracovat, přemýšlet, sex celou noc atd atd.... Ale tenhle amph mi dává jen probuzení ráno a nic víc!
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Zkoušeli jste znovu vyrobit pastu na olej? A znovu krystalizovat pomocí metanolu a h2so4? Možná je vaše pasta říznutá hodně kofeinem...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ne ne já chci jen udělat ze 100ml oleje "čistou" věc a pak do toho přidat řezanou rychlost.
Vím, jak moc se snížila, a to je pro mé zákazníky příliš mnoho.
Z půl litru udělají 2kg, 500(a)800ml(Met) a na závěr po okyselení přidají 800gr kofeinu.

Takže chci do toho plného kofeinu přidat jen čistou pastu, aby to bylo co nejlepší.
Například mám 700gr toho namíchaného speedu a 100ml oleje.
Stačí udělat 100ml oleje + 150ml alkoholu a okyselit to, pak po získání správného PH dát do lednice a ráno to všechno přidat do toho řezaného matroše.
 
Top