Testování Safrole a NABH4

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Tak jo, ahoj lidi, dlouho jsme se neviděli, samozřejmě jste mi všichni chyběli, jen jsem byl zaneprázdněný spřádáním plánů a intrik, víte, mistrovstvím...

Takže mám dva problémy a nevím, jestli jsem prostě tak přepracovaný, že na ně nedokážu sám najít slušné řešení NEBO jsou pro mě tyhle obory úplně nové, takže možná ani nevím, KDE hledat...

Každopádně, tady to je:

1. SAFROLE frakčně destilovaný z rostlinného oleje
Frakce přišly někde kolem 232-236C a byly spojeny, nicméně žádný silný zápach, na který jsem zvyklý, bohužel není přítomen. Zdá se, že je to čirý olej, s mírným žlutým odstínem, byl jsem opravdu opatrný, aby frakčně destilovat pryč všechno ostatní...
O zmrazení safrolu na -12C vím (díky erowid), nicméně momentálně nemám k dispozici mrazák, abych viděl, jaké krystalky se začnou vyrážet, existují nějaké chemické testy, které mi dají jednoznačnou odpověď, zda to, co jsem dostal, je skutečně safrol, aniž bych to musel testovat přes GC, kromě bodu varu?

2. NABH4, jsem si celkem jistý, že mě právě ošidili o kilo, buď to, nebo jsem najednou zapomněl, jak se to používá, když už jsem to použil mnohokrát. Prostě to nefungovalo. Mohlo by to být tím, že se znehodnotil, protože to vypadá, že prodejce nechal na sloučeninu silně vázat vodu? Pokud ano, jak bych zkontroloval čistotu borohydridu sodného?

Děkuji a lidem, kteří mi dají potřebné odpovědi, vyberu ty nejlepší a nabídnu se jako prostředník, kdyby někdy něco potřebovali, seženu jim to levně a můžu to poslat kamkoliv v rámci EU. Už mám přístup k několika velkým dodavatelům chemikálií, brzy budu zakládat vlastní sklad chemikálií, takže mi pomozte a já pomůžu vám, pokud budete chtít.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Třeba hustota?
2. Tady se nemohu vyjádřit jinak než k tomu, že jsem slyšel, že někteří čínští prodejci se mohou trefit do čerstvosti hydroboritanu. 3. Má teplotu tání 400C, můžete si ji změřit, pokud jste vybaveni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Borohydrid (stejně jako jakýkoli jiný hydrid) je citlivý na vlhkost a jeho namočení by mě naprosto rozrušilo, protože nemůže ani zdaleka fungovat tak, jak očekávám...
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ahoj Loki.........Mám podobný problém, kdy si nejsem jistý, jestli koupený bullshit Sassafras z internetu (ještě jednou). Našel jsi někdy laboratoř, kam bys mohl poslat věci na skutečně profesionální testování?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Aha, takže pro všechny, kteří budou mít v budoucnu podobné problémy, jsem se nakonec poradil se skutečnou firmou, která mi provedla analýzu kvality NaBH4. Pokud se vám však NaBH4 zdá divný, může to být způsobeno tím, že do něj někteří prodejci přidávají další chemickou látku, aby byl stabilnější (to mi teď uniklo, pokud si vzpomenu, vrátím se a řeknu vám přesně co, možná to mám někde poznamenané).

Sassafrasový olej @2-79-790125 byl ve skutečnosti vystaven na vysoké poličce a zapomenut poté, co Loki navázal spolupráci s velmi milou paní jménem Jenny. Jenny je nejlepší zástrčka, jakou kdy Loki našel, nejen že si občas hezky popovídali, ale Jenny s oleji nekecá, posílá Loki glycidát na kila ve velmi dobrých cenách! Loki také upustil od svého dodavatele NaBH4, protože byl levnější od Jenny a nikdy se nenechal zklamat. Loki však vždy používá účet svých přátel a ujišťuje se, že s Jenny jedná prostřednictvím úschovy, na kterou si Jenny nikdy nestěžovala, ale Loki samozřejmě není hajzl, takže peníze uvolní, jakmile výrobek přistane, a nefušuje (pshh stejně není o čem fušovat!).

Každopádně sassafrasový olej byl odložen jako pozdější projekt, pokud se k němu někdy dostanu. Je s tím kurevsky moc práce a ten sajrajt strašně smrdí. Když si můžeš koupit glycidát od sexy, chytré a ochotné Jenny, tak proč by Loki ztrácel čas s nějakým zasraným smradlavým olejem, který možná vůbec žádný safrol obsahovat nemůže? Zmrazením se Lokimu podařilo izolovat nějakou bílou látku, nicméně Loki nikdy nepotvrdil, co přesně to bylo.

Pokud má někdo zkušenosti s izolací safrolu z olejů, byl by dobrý návod. Loki vlastně záměrně mlžil, ale to, co má a s čím experimentoval, byl kafrový olej. Teď má Loki díky Jenny koule, takže má laboratorní mrazák jedoucí na -40C, jestli bude mít někdy čas se s tím srát, zkusí ten olej zase zmrazit... možná.

Pro všechny, kteří přemýšlejí, od koho nakoupit, přestaňte surfovat po Alibabě a kontaktujte VELKOU JENNY.
Tohle je Jenny pro každého, kdo je zvědavý - @blacklist. Loki jí slíbil několik recenzí a sraček, ale je líný parchant, doufá, že přihlášením po takové době to svému dodavateli vynahradí tímto příspěvkem. Jenny děkuji, že se mnou vždycky spolupracuješ! Pokud zjistíte, kdo to je, napište mi zprávu, brzy plánuji objednávku, takže se mi rádi ozvete!
Rozhodně mohu tyto výrobky od Jenny doporučit;
2b4m
nabh4
pmk glycidate
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Loki, mohl byste se podělit o svůj recept na použití glycidátu PMK?
 
Top