Solení n,n-DMT?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ahoj lidi,
Tak jsem na posledním kroku syntézy, kterou jsem sledoval od tryptaminu k n,n-DMT freebase - čekám jen na vakuovou komoru/desikátor podle práce v syntéze, kterou sleduji, ALE

Pokud se mi to podaří, mám potenciál na velké množství DMT a abych si byl dostatečně jistý, že provedu velkou syntézu nebo dokonce několik dalších menších syntéz, tak si budu muset být jistý, že to dokážu nasolit na něco stabilnějšího.

Slyšel jsem, že fumarová sůl je stabilní, ale nemám moc kyseliny fumarové a je těžké ji sehnat.
Mám také kyselinu fumarovou a také vím, že tryptamin je docela stabilní jako benzoátová sůl a mám spoustu kyseliny benzoové (i když smrdí jako oslí péro).

Může mi tu někdo pomoct? Vím, že budu experimentovat, až budu mít suchý volný produkt s malými množstvími ve zkumavkách, ale pokud už to někdo všechno dělal a ví, co mám dělat, tak se prosím ozvěte?
Nic neprodávám a tak to vše bude třeba skladovat pro vlastní spotřebu a spotřebu přátel. Lidé mají obecně tendenci se toho příliš bát, ale mám pocit, že dokud zavřete oči, nemůže se toho moc pokazit....ačkoli prvních párkrát je to intenzivní.
Id by se zajímal o přípravu "kapačky" typu dohody, to by bylo v pohodě, ale zdá se, že je to věc, na kterou byste určitě potřebovali někoho dalšího - dokonce i na to, aby vás z toho jen vytáhl!
 
Top