Defendant found to be a scammer Podvodná dohoda se spanapa

Status
Not open for further replies.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Již jsem tuto problematiku zveřejnil před týdnem, ale tehdy přišel @spanara na větev s odpovědí, takže zřejmě byl trejd odstraněn administrátorem.

Tento týden opět uplynul bez jakéhokoliv výsledku: a nemá smysl čekat od prodejce nic jiného než jasné a přímé vrácení peněz.

Nebyl to první obchod a první obchod byl dokonce v pořádku. Takže jsem 14.04.23 bez váhání převedl krypto.
Ale tato aktuální objednávka nebyla odeslána ani za dva týdny, tak jsem přišel sem na fórum. Pak jakmile jsem napsal problém, dostal jsem od prodejce odpověď s prázdným sledovacím číslem a standardním "blahblahblah-be-calm-sending right-now".
Mám poukázat na to, že zásilka s tímto sledovacím číslem nebyla nikdy odeslána? Samozřejmě, že nebyla(((
Svatá prostoto! Během posledního týdne jsem dostala řadu odpovědí se standardním "zítra" pokračováním do bodu, kdy není třeba odeslat. Na tuto skutečnost byl prodejce upozorněn a dostal příslib vrácení peněz. Mám poukázat na skutečnost, že peníze nebyly vráceny? Nebyly((((

Pro administrátora. Kopie emailingu s přesnými údaji v PM na vyžádání. Prosím neuzavírat téma dokud se nevyřeší.
ESh5DJNO1P PBmVZfFQNn
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Nevypadá to dobře @spanapa právě vrátil peníze tomu týpkovi
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Od @spanara jsem žádné neslyšel. Ani zboží, ani náhrada.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Víte, co lidé budou říkat: Proč jste nepoužili escrow?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Kladu si stejnou otázku. hahaha.
Asi proto, že to nebyla první dohoda a já chci být dobrý člověk a usnadnit to prodávajícímu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Pouze escrow frajer, omlouvám se za to.

Jaká škoda, že to @spanara stáhl, jaká škoda - tento prodejce měl potenciál růst.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top