Scopolamine

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zdravíme všechny účastníky fóra! Hledám lidi, kteří rozumí účinkům skopolaminu, jeho vlivu na mozek atd. Jsou zde kompetentní lidé nebo prodejci?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jsou zde kompetentní lidé, což přesně znamená, že zde nejsou žádní prodejci. Skopolamin není dobrá rekreační droga. Někdo by mohl namítnout, že mluvit o něm je obdobné jako mluvit o jedu, který je zakázaný. Neříkám, že je zakázaný, jen říkám, že je to jed. Jaká je otázka?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
podívejte se na tento článek na psychonautwiki... být vámi, tak to nedělám. kdysi jsem si zahrával s daturou a není to sranda. delirianty obecně nejsou sranda a nesou s sebou dost vysoké riziko psychózy. vím, že je to jiná droga, ale slyšel jsem hororové historky o benadrylu. já opravdu nevěřím žádným anticholinergním drogám (alespoň pro rekreační použití). pokud trváš na tom, že si chceš nějakou opatřit, tak si prostě vypěstuj/najdi nějakou daturu nebo najdi v lékárně pilulky proti nevolnosti. myslím, že mají i náplasti, ale ty bych rekreačně nepoužíval.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jimsonova tráva je všude kolem. Přemýšlel jsem a přemýšlel, jak z něj udělat něco užitečného, ale nikdy jsem to neviděl. Mohl bys to štěpit, až bys měl jen tropan, a spousta stimulací má tropanovou moitu, ale tropan na kokain....to je těžké, když se podíváš na analogy kokainu, tam jsou tropanů tuny, ale nezačínají od propanu. Tropanon nebo 3-cmt ( karbomethoxy tropinon) nebo kokain jsou výchozím prekurzorem pro většinu
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Scopolomine je burundanga. Vymývá vám mozek. Protilátka je arekolin neboli arekolin hydrobromid a arekolin se nachází v betelovém ořechu a aktivovaných muskatinových receptorech. Arekolin je nootropikum.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
U může s ním vyrábět sníh
 
Top