Hledat syntézu tilidinu (opioidů)

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, hodně jsem zkoumal slabší opioidy (Tramadol, Codein a zejména Tilidin). Tilidin je opioid nasazovaný pouze v Německu a Švýcarsku. Našel jsem návod na syntézu Tramadolu a G.Patton přibližně před hodinou zveřejnil návod na syntézu Tramadolu. Jsem za to velmi vděčný. Přes veškerý výzkum, který jsem provedl, jsem nenašel veřejný návod na syntézu Tilidinu (včetně množství jednotlivých chemických látek). Pokud by mi s tím někdo mohl pomoci, byl bych mu velmi vděčný.
Děkuji za přečtení.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Nejsem z Německa, ale žiji v západní části EU a shodou okolností se mi tato chemie dostala do rukou. Pro někoho s velmi vysokou tolerancí extrémně nepoužitelná, ale chtěl jsem ji mít jen kvůli novince 😄

. Rád sbírám tyhle tak trochu vzácnější drogy jako nějaký autista. Co nechápu je to, že spousta lidí tvrdí, že jeho euforie má být na úrovni oxykodonu, ale jak je to možné, když každá pilulka má v sobě i suboxon (bubreprenorfin nebo jak se to píše xd (aby to bylo návykové/"feťácké" 🙄 důkaz).

Hodně divná droga tbh.
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, nikdy jsem neslyšel, že by Tilidin a Oxykodon měly stejnou euforii a podle mého názoru je to zcela špatně.
Vámi zmiňovaný suboxon patří do skupiny kombinovaných léků/léčiv, které zahrnují opioid a naloxon známý také jako narcan. Naloxon má za následek snížení počtu předávkování, tj. úmrtí. Užitečnost naloxonu v Tilidinu je podle mého názoru 0, protože už tak je velmi nízká.
účinků vyvolávajících dechovou depresi. Každý přípravek Tilidin MUSÍ obsahovat naloxon, ten má také silné účinky pouze ve vyšších dávkách, což znamená, že zabrání předávkování, ale také zachová analgetické účinky Tilidinu. Opravdu není užitečný pro lidi s vysokou tolerancí. ale pro "normální" lidi přináší pocit opioidu, aniž by si museli myslet, že jsou feťáci. Důležité je také poznamenat, že Tilidin je v německu nesmírně populární díky rapové scéně a je zde mnohem více lidí, kteří jsou ochotni si ho koupit a konzumovat, na rozdíl od heroinu nebo fentanylu.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Můžete zveřejnit příspěvek k výrobě tilidinu?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tilidin je nejbližší "podobný" lék připravený k použití jako oxykodon (pokud ještě neseženete hydrokodon bez paracetamolu nebo ibuprofenu přimíchaného uvnitř, nebo, naštěstí se najde, oxymorfon ;) - příjemná stimulace, dobrá euforie, průměrný lék proti bolesti. Lepší než tapentadol, protože opojení je stabilnější a trvá déle.
Ale chybí mu "lifestylový" účinek oxykodonu a nedá se pořádně šňupat, ani z něj kývat. Tedy, technicky vzato můžete, ale připravte se na to, že budete kurva zakopávat, protože začíná zasahovat kappa receptory už po 300-400 mg.

Řekl to, tam byl pokus Iso-Tilidine jako RC, ale skončilo to není aktivní.
Nortilidin byl asi nejúspěšnější pokus o RC a myslím, že ve většině zemí ani není zakázaný? Krátce se objevil v Německu a Polsku, ale z podivných důvodů se nikdy neujal ani nebyl znovu syntetizován pro RC tržní scénu. Možná proto, že nebyl dostatečně "slavný", možná proto, že i nižší Kappa max. Mg spouště, možná kvůli nákladům na jeho výrobu. Bohužel k němu nemám syntetickou trasu, omlouvám se :].
 
Top