Looking for a vendor Hledáme španělštináře/portugalce, kteří chtějí vytvořit nějaký $$$$.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vážená komunito BB,

obracím se na vás, protože hledám španělské nebo portugalské rezidenty/občany, kteří si chtějí přivydělat nějaké ty $$$ k platu.

O jaký podnik se jedná?

Existuje španělský kodeinový sirup proti kašli, který se prodává ve španělských a portugalských lékárnách.
Jmenuje se Toseina.
Tento sirup je sice ve Španělsku/Portugalsku legální, ale v poslední době je k jeho nákupu zapotřebí recept v lékárně - není tedy volně prodejný.

Máme přístup k neomezenému množství přesně těchto receptů, které můžeme zaslat podepsané.

Nyní hledáme lidi, kteří jsou ochotni od nás tyto recepty obdržet, zakoupit lahvičky a dále nám je prodat.

Jak na tom mohu vydělat?

Pokud bychom vám poslali 10 receptů, očekávali bychom přesný počet lahví zaslaných k nám.
Nabídli bychom vám nákup lahví od našich "běžců" za pevnou přirážku, což by vám zaručilo pevný opakující se příjem/příjem pro vás.

Platba by probíhala v XMR/BTC prostřednictvím úschovy po zaslání dokladu o úspěšném nákupu všech lahví.

Existuje nějaký limit?

Naštěstí můžeme říci, že žádný limit neexistuje.
Minimální množství receptů, které bychom poslali, by bylo 10, maximální by bylo 100 na objednávku z bezpečnostních důvodů.
V čistém množství/zásobách není z naší strany žádný limit.

Jak budou výrobky odesílány?

Výrobky budou zasílány do středních zemí EU, jako je Německo, nebo mohou být vysazeny (dead drop) přímo ve Španělsku (na jihu Španělska).

Pokud máte dotazy (jsem si jistý, že du), komentář zde nebo se obraťte přímo na mě

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
To je ale blbost, ztratil jsem přístup ke svému účtu :D :D

. Teď už ho mám zpátky a odpověděl jsem na všechny DM týkající se této záležitosti, jdeme na to!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Další běh s tímto projektem začínáme příští měsíc, hledáme alespoň 5 nových běžců :). Kontaktujte mě přes DM!
 
Top