Hledáte pomoc s extrakcí pseudoefedrinu

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Dobrý den! Nedávno jsem se začal zajímat o syntézu pervitinu a potřebuji pomoc s extrakcí pseudoefedrinu(img.4) z tablet, z nichž některé obsahují 200mg/30mg (Iboprofen(img.3)/Pseudo Hydrochlorid)5,26 €(img.1) a jiné 5mg/120mg(Cetirizine Dihydrochloride(img.5)/Pseudo Hydrochlorid)3,73 €(img.2), obě možnosti nevyžadují předpis. Samozřejmě, že ty za 3,73 € jsou mnohem výhodnější než ostatní, ale nejsou k dostání v každé lékárně a hůře se "vysvětlují", protože jsou na alergii (některé lékárny vyžadují lékařskou zprávu o alergii, jakkoliv hloupě to zní, a jsou ze zajímavých). Nejsem moc zběhlá v tom, v čem se aminy mohou a nemohou rozpouštět kromě vody, že ty primární jsou nejrozpustnější a podobně, ani potom netuším, jak je rozdělit. Pokud má někdo nějaký nápad, předem děkuji. V budoucnu se to pokusím syntetizovat pomocí fotek a možná i videa bez drahého vybavení apod.


Obrázky pilulek a strukturních vzorců pokud pomohou:
 

Attachments

  • 9OVq6Rx4JF.jpg
    9OVq6Rx4JF.jpg
    439.2 KB · Views: 86
  • VRYwJCaAv2.jpg
    VRYwJCaAv2.jpg
    240.4 KB · Views: 72
  • aN3hl6pQg0.jpg
    aN3hl6pQg0.jpg
    213.1 KB · Views: 62
  • I8ysxik75B.jpg
    I8ysxik75B.jpg
    33.9 KB · Views: 63
  • YDIiSA6FMB.jpg
    YDIiSA6FMB.jpg
    201.3 KB · Views: 61

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Musíte provést Acid/Base Extraction , váš největší problém nenajdete ve vaší zemi zdroj HCI a rozpouštědel. Ve vaší zemi neprodávají soukromé osobě HCI, Toulol, Aceton a další myslí . Také nenajdete červený fosfor, který si musíte vyrobit sami, dalším problémem bude, že cena vašeho výrobku bude extrémně vysoká, bude to dobré pro vlastní použití, ale pro prodej je to absurdní. 120 mg dostanete možná 100 mg z jedné pilulky potřebujete 1 balení na jeden gram efedrinu , máte náklady na extrakci , pak máte náklady na další myšlenky , další problém bude, že jak budete kupovat velké množství pilulek, protože od tohoto roku potřebujete e-recept . Z ostatních pilulek s 30 mg vašeho konečného produktu to bude více než 20-25. euro za jeden kus , cena ve velkém ve vaší zemi je poloviční.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
No zdroj pro aceton zde je Hardware shops můžete 500ml Aceton pro rozpouštědlo barev za méně než 2euro. HCl se někdy nachází v menších městech supermarkety to bylo HCL 17% a atd. o ceně jsem myslel, že tady v Bulharsku je nejlevnější pro ephedrie a každý to dělá a cena je přesně 20-25euro za hit(idk kolik je to přesně, ale pravděpodobně 0,4 nebo 0,5gs. A nezačínejte s těmi krystaly... nejsou ani žluté, jsou oranžové.
 

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Skutečné krystaly na ulici v Bulharsku jsou 120-140 leva , ale hromadná cena za jeden K je 10500 až 13000 euro dobrého materiálu , s vaší výrobní cenou od 25 t euro jste v prdeli. A HCi 17% potřebujete lepší.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Fr????? To jsou nějaké šíleně vysoké ceny omg
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dobrý den, překvapilo mě, že jsem viděl všechny ty negativní komentáře, které zmiňují vše kromě odpovědi na otázku. Teď nevím, co je v zemi tazatele dostupné/nedostupné, ale toto fórum je od toho, abychom si vzájemně pomáhali překonávat obtíže, a jsem si jistá, že téměř na všechno existuje řešení.

Pro začátek doporučuji acidobazickou extrakci a použití tablet s obsahem cetirizinu, i když jsem to nedělal. (Pokusím se sehnat nějaké podobné tablety, protože jsou k dostání téměř v každé zemi - pak se pokusím o postup, některá úskalí mohou vyjít najevo až při experimentování).

1. Nejprve si tablety rozemelte na jemný prášek - např. pomocí mlýnku na kávu.
2. Prášek rozpusťte v destilované vodě
3. Nerozpustný zbytek (pokud nějaký je) vakuově přefiltrujte.
4. Myslím, že cetirizin je rozpustný ve vodě, ale je to také karboxylová kyselina. Nyní jsou karboxylové kyseliny vždy rozpustné v alkalickém roztoku, protože tvoří soli se zásadami (NaOH, KOH, NaHCO3 atd.).
5. Nejprve bych provedl promývání nějakým nepolárním rozpouštědlem, abych odstranil nečistoty.
6. (Není to povinné, ale pokud je vašeho roztoku velké množství, pak byste mohli zmenšit objem pomalým odpařováním vody (nebo vakuovou destilací, rotavapem, co máte. Tím zvýšíte účinnost extrakce.)
7. Nyní roztok bazifikujte 25%NaOH nebo 33%KOH na pH alespoň 12, můžete trochu překročit, ale nepoužívejte příliš mnoho báze, není to případ `více je lépe`, podle některých zdrojů to může vašemu pseudoroztoku skutečně uškodit. Někteří lidé doporučují přidat nejprve nepolární rozpouštědlo (DCM, chloroform, hexan, petrolether atd.) a teprve potom přidat bázi, aby se bazifikovaný pseudo-pseudo-pseudo-migroval do nepolárního rozpouštědla hned, jak se vytvoří. Já bych použil DCM, protože pak bude voda nahoře a můžete snadněji kontrolovat pH ve vodné fázi. Dejte mi vědět, jaké máte rozpouštědlo, nedokážu si představit zemi bez veřejně dostupných rozpouštědel. Zajděte do obchodu pro kutily, železářství nebo jen do supermarketu a začněte kontrolovat etikety. Např. rozpouštědla na barvy nebo rozpouštědla na odstraňování skvrn (ta jsou obvykle velmi čistá.) DCM může být v odstraňovačích barev, pokud vám ho obchody neprodávají, podívejte se na tržiště nebo jiné inzertní stránky.
8. Extrahujte co největším množstvím rozpouštědla. Tento postup proveďte třikrát. V ideálním případě by mělo být kombinovaného rozpouštědla alespoň tolik, kolik zbylo vody. Tím se ohromně zvýší účinnost a většinu rozpouštědla pak stejně můžete vydestilovat a zachránit.
9. Spojte rozpouštědlo ze tří extrakcí, promyjte trochou destilované vody. 2krát stačí 1/4 objemu rozpouštědla. Pak nakonec promyjte solankou - nechte to chvíli stát, aby solanka mohla z vašeho rozpouštědla vysát co nejvíce vody. Poté vysušte suchým MgSO4 a odfiltrujte dryin. Měli byste mít relativně čistý roztok.
10. Destilujte rozpouštědlo a měla by vám zůstat pseudo volná báze.
11. Zde bych provedl TLC, abych zjistil, zda se v něm nacházejí další složky, a pak jej můžete vyčistit vakuovým filtrem nebo destilací s vodní parou, pokud nemáte dostatečně silnou vakuovou pumpu. Pokud nemáte zkušenosti s TLC, pak to můžete nechat být, váš výrobek by měl být v pořádku pro redukci. Zkusím to udělat, pokud se mi podaří sehnat podobné tablety, a podám zprávu.

Dejte mi vědět, pokud budete mít nějaké otázky, pak přejdeme k další fázi výroby pervitinu. :)
 

rapse2025

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jsem v Brazílii a tam není moc informací o metamfetaminu a ještě méně o tom, jak ho syntetizovat, chci si ho vyrobit a to, co tu mám k dispozici, jsou tablety 60x2,5 (triprolidin) s laktózovo-hořečnatým škrobem a povidonem, je tento váš návod na tyto tablety?
 
Top