Samostatně rostoucí zkušenosti

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Prostě, další zkušenost se samopěstováním, a to v zemi, kde je to stále nelegální lol
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Pěkná fotografie, ale příliš tmavá pro umění. Nechte si ji
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Pěkné. Předpokládám, že ve vnitřních prostorách. Mohl byste dát nějaké konkrétní tipy někomu, kdo chce pěstovat i v zemi, kde je to nelegální?
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Ne, byl venkovní, ale s hrnci jsem doslova používal slunce, kuz, můžete je snadno přemístit na dálku, pokud máte vozidlo, Máte také udavače nebo kamaráda na policii, který vám pomůže zaregistrovat, pokud máte povolení k prohlídce, to mi mnohokrát pomohlo, žiji v argentině, kde je to nelegální, ale zároveň legální(lékařské použití), pro léčebnou záležitost, v mém V tomto případě, ale pro lidi, Pěstuji rekreačně a léčebně, a prodávám je lidem, kteří to opravdu potřebují, ne k obchodu s drogami, v podstatě jsem taková mini-dispensárna.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Další tip, pokud chcete začít v pěstování, používejte organická hnojiva nebo metodu KNF (není snadné se to naučit, pokud nemáte čas), tam jsou pro nováčka v tomto tématu velmi přívětiví, v mém případě mám v tématech výživových linií smíšené názory, zkouším výživovou linii s názvem "hnojiva pro vrcholové plodiny", ale jak jsem řekl, podle mého názoru jsou organická hnojiva pěkný začátek.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Zajímavé. Přemýšlel jsem o partyzánském pěstování, zasadit je někde na odlehlejším místě a doufat v to nejlepší, protože by neměl být problém, i kdyby je někdo našel.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
V současné době rostu na venkově, je doslova snadné se schovat, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Nebojíte se, že by je lidé našli nebo vás s nimi viděli?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Najděte si je; to je kaultivované riziko. Najděte je; žádné riziko (správně provedené)
 
Top