Zaslání dopisu s léčivy.

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Předpokládejme, že se snažíte poslat 4 g nějakého prášku. Balíček by byl přehnaný, proto je zde lepší volbou dopis. Jak by bylo možné dopis anonymně odeslat? Pokud vím, potřebujete zpáteční adresu a poštovní známku. Poštovní známku je nejjednodušší získat, nicméně zpáteční adresa... už tolik ne.

Bylo by rozumné mít zpáteční adresu blízko původního bydliště? Nebo ji prostě vůbec neuvádět?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
1. Je třeba uvést zpáteční adresu.
2. Musíte být kreativní v tom, jak můžete získat informace, které obsahují skutečnou adresu a skutečného obyvatele, který tam žije.
3. Vsadím se, že můžete použít náhodnou adresu a náhodné jméno, to znamená, že se nemusí shodovat.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Zajděte do "sociálního ohniska" ve vašem městě a vyhledejte dům s mnoha byty, do jakých umisťují lidi ze sociálních dávek. Takový, kde jsou vchodové dveře vždy otevřené a je možný přístup k poštovním schránkám. Najdete značnou část schránek zničených, dveře vytržené nebo odlepené a je tam nepořádek. Vezměte schránku,opravte dvířka a opravte zámek podobně jako u ostatních schránek, které tam jsou v pořádku, nikdo se s tím nebude srát. Do schránky vložte tři nebo čtyři jména. A je to. zkontrolovat a opravit podle potřeby.
A to je vaše zpáteční adresa. Kterou potřebujete. Fungující návratka je nezbytná a návratka musí být na obálce a zboží by mělo být v druhé obálce, na které je také návratka.
V Německu se většina prodejců chytá, protože používají náhodné vracení a zákazníci to ve své paranoie podělají a zboží skončí v poště náhodných osob nebo na místě, kde otevírají dopisy a snaží se tam najít addy pro vrácení. A tak se do toho zapojí prasata, a protože to jsou vysoce personálně vybavené, placené a motivované speciální jednotky, nikoliv obvyklí zkorumpovaní místní policisté, kteří mají na starosti vlastní byznys, prodejce bude vypátrán a královsky v prdeli.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Vymyslete si zpáteční adresu, nebudou kontrolovat, zda skutečně existuje byt 56B nebo 56 fuckballs road. Také nezapomeňte psát co nejzasranějším doktorovským způsobem.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Počkat, proč vlastně na dopis dáváte zpáteční adresu? Není povinná jako celní formulář
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Im expat v poloritářské zemi v asii opravdu raději neříkat. Ale předpokládám, že rozdávají léta jako bonbóny. můj plán byl poslat nějakou trávu do evropy dopisem gram, abych otestoval vodu. Každopádně jsem šel na poštu a jen jsem se zeptal, kolik to bude stát. Teď se chlápek tvářil trochu nervózně, když jsem z nějakého důvodu řekl dopis a ne balík, a vidíte, že mě to znervózňuje. Zeptal jsem se Barda, jaký by byl trest, kdyby mě chytili, a řekl, že 3 měsíce a 3000 dolarů pokuty, myslím. S tím bych dokázal žít, ale opravdu nemám tušení. Tráva je vakuově zapečetěná, chtěl jsem ji dát do poštovní karty a obálky. Možná to bude fungovat. Pořád ale neříkám, že to stoprocentně neudělám. Ale ten chlápek, kterému to posílám, taky říkal, že si pak bude chtít koupit 100 gramů. Myslím, že kdyby mě teď chytili, jak posílám 100 gramů, tak bych nespatřil světlo světa. Řekněme 15 let nebo tak nějak. Opět nemám tušení. A ten chlápek z pošty říkal, že to bude trvat dva týdny. To se mi taky nelíbí.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jedná se o Thajsko?
 
View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
No dobře, když to musíte vědět, hádám.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Teď mě opravdu navnadíte, proč je to relevantní.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pošlete jej z pošty na letišti Suvamabhumi. Mají tam samoobslužné kiosky
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Aha, už to vidím. Děkuji za tip. To může být nakonec riskantnější, i když někdy mají na letišti psy. Možná proto se tam nachází. No, úřad, kam jsem šel, je blízko, ale možná půjdu do jiného.
 

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj lidi! Jak se máte? Jsem tu nová a mám opačný problém, chtěla bych dostat balíček s léky, mdma, tabletami, ale nevím, jak ho dostat. Nějaká rada? OrgUnikum, dá se vaše metoda použít i obráceně? k příjmu? Děkuji všem za pomoc
 
Top