SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, zkoušel někdo SGT-507? Jak je účinný? Jaký je ve srovnání s MDMB-BUTINACA?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
SGT-507 je relativně nový syntetický agonista kanabinoidních receptorů, který se svým mechanismem účinku podobá sloučeninám jako MDMB-BUTINACA. Tyto látky napodobují účinky THC aktivací kanabinoidních receptorů v mozku, ale často tak činí s mnohem větší silou, což může vést k intenzivním a nebezpečným účinkům.

Z hlediska účinnosti má SGT-507 údajně velmi silnou afinitu k receptoru CB1, takže je vysoce omamný i v nízkých dávkách. Ačkoli konkrétní srovnávací údaje o účinnosti nejsou snadno dostupné, zprávy uživatelů naznačují, že je poměrně silný, potenciálně podobný jiným vysoce účinným kanabinoidním agonistům, jako je MDMB-BUTINACA. Samotný MDMB-BUTINACA je extrémně silný syntetický kanabinoid s vysokou účinností na CB1 receptoru, což vede k silným psychoaktivním účinkům a vysokému riziku předávkování, v některých případech včetně smrtelných případů.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Moc děkuji za odpověď <3
Jaké je množství jednoho g přípravku SGT 507 a poměr list/tabák pro silný účinek?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
V současné době neznám přesné dávkování. A také nepřesné. Budu pokračovat v pátrání a o výsledcích sem napíšu. Prozatím doporučuji začít s minimálním možným množstvím, protože mluvíme o jednom z mnoha nových noidů.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Páni, to je od vás nesmírně milé <3. Také jsem se snažil něco vyhledat, ale také jsem toho moc nenašel. Každopádně až přijde čas, napíšu, jaké to mělo účinky a jestli se mi to líbilo. Nejsem si teď úplně jistá, kolik bylinky použít na 1g, ale budu vás informovat. Ještě jednou moc děkuji! <3 S pozdravem
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Myslím, že SGT-507 bude výrazně slabší
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Tak by to mohlo být. O této látce mám opravdu málo informací. Máte nějaké konkrétní údaje? To je opravdu zajímavé
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Číslo Cas?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
U mnoha výrobků jsou názvy, které zákazníci dostávají, "fiktivní", ve skutečnosti někteří lidé použijí jeden noid, aby předstírali, že jde o mnoho druhů výrobků, a dokonce si vymyslí "nový název", aby předstírali, že jde o nový výrobek, takže bych také rád znal CAS výrobku a složení je opravdu důležité! takže i já bych rád znal CAS a složení výrobku.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Nepodařilo se mi najít ani chemický vzorec, ani číslo CAS, ale našel jsem toto: SGT-507 Powder je podobný 5F SGT-151, který má chemický vzorec C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Doufám, že se nemýlím
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Ta je sice skutečnou látkou, ale nemyslím si, že dát jí "nový název" a říkat lidem, že je podobná nějaké látce, něco znamená, myslím, že je to pravděpodobně jen způsob, jak ji prodat.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
,,SGT-507 je podobný 5F SGT-151, syntetickému kanabinoidu, který byl poprvé identifikován v Německu v roce 2017. Přestože je velmi podobný SGT-151, má slabší vlastnosti. SGT- 507 je nová syntetická chemická látka na bázi indazol-3-karboxamidu, kterou laboratoře poprvé spojily jako složku syntetického konopí``.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
No, SGT-507 je jediný kanabinoid, který jsem našel skladem na webu, kde jsem si objednával MDMB-BUTINACA, který bohužel v současné době již není skladem, a tak jsem se rozhodl ho vyzkoušet. Proto bych se rád dozvěděl více. Moc děkuji <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Toto tvrzení, pokud by bylo pravdivé, by znamenalo, že mají stejnou strukturu těla (prekurzor), ale ne stejné halogeny, ale pokud bych to prodával a pokud by struktura těla byla stejná, pak bych určitě vyráběl jen sgt151, místo abych prodával novou a výrazně slabší látku "SGT507", o které lidé ani nevědí.
Vzhledem k absenci protokolů o laboratorních testech si nemyslím, že by lidé měli jednoduše věřit nepravdivým informacím na některých internetových prodejních stránkách a že tyto výrobky, které o sobě tvrdí, že jsou "nové látky", mohou být jen starým výrobkem s novým názvem, aby je zvědavci mohli vyzkoušet a koupit, což je můj osobní názor!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Je také zvláštní, že na stejném místě byl 5F-SGT-151, který je dočasně vyprodán
 
Top