"Shake back to steak"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Takže moje otázka, na kterou doufám, že dostanu odpověď, nebo spíše možná několik různých pravděpodobných odpovědí, by zněla: Užívání pravděpodobně vysoce čistého metamfetaminu hcl, který je ve formě krystalů. Ty se liší velikostí a hmotností a kdysi měly podobu mnohem větších a hustších hornin. mým přáním je také vzít tyto krystaly a pokud možno je vrátit do jejich předchozí podoby v mnohem větších shlucích. velikost, se kterou mám na mysli pracovat, by se pohybovala od 1/4 libry do 1 kilogramu. Nemusím nutně toužit po vytvoření jednoho celého monstra, spíše po vytvoření úlomků o velikosti od 7 gramů až po 1 unci nebo tak nějak. nemám chuť přidávat v současné době žádnou příměs. pokud by však někdo měl nějaké doporučení na nějakou, která by snad pomohla v mé touze vytvořit větší krystaly co do velikosti, ale mnohem důležitější co do hmotnosti, rád bych slyšel všechny návrhy a názory. Doufám, že se všichni ozvete. Rád bych se formálně omluvil celé platformě za poněkud neuvážený příspěvek, který byl mezitím odstraněn. těším se na mnohem vhodnější a vyzrálejší interakce.


Thnx
 
Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mám-li být stoprocentně transparentní a upřímný; což zde bezvýhradně nabízím, přeji si produkt dále prodávat. Mohu si opatřit "šejk" za mnohem nižší cenu než nerozbité krystaly stejné šarže. "Zákazníka", kterého mám, zajímá vzhled/estetika stejně, ne-li více, než jeho účinnost nebo čistota.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nikdy nebylo v úmyslu vytvořit něco méně kvalitního. Podívám se na vlákno a doufám, že se mi podaří odvodit potřebné části. Děkuji za rychlou reakci a za nasměrování správným směrem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Možná byste měli vědět, co je největší krystal pervitinu - je "řezání" izopropylbenzylaminu a analogů od čínských dodavatelů (velmi levné). Když vidíte velmi velké krystaly, náklady na přemýšlení.
G4E0pnKhWq
 
Last edited by a moderator:
Top