Podělte se o své myšlenky

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahoj lidi, zajímalo by mě, jestli se někdo z vás může podělit o své myšlenky nebo poznatky o tom, co je škodlivější, MDMA, 4MMC nebo kokain, také co z nich je nebezpečnější ve směsi s alkoholem, stává se mi, že když nepiju, když to na mě dolehne, jsem trochu úzkostný a přetažený.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Osobně si myslím, že je mdma více neurotoxická z těch tří supstance, 4mmc méně..jinak doporučuji nemíchat alkohol se supstance, protože to je změněná zkušenost a v některých případech nebezpečné
 

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vím, že je to nebezpečné, ale právě jsem začal pít alkohol, zatímco dělám MDMA nebo koks, cítím se jako pití mnohem víc, a je to diffetent pocit, teď když dělám jen koks nebo MDMA bez alkoholu, nemám rád pocit je jako ohromující a cítí se jako alkohol vyváží, může to být kvůli mému ADHD?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Možná si vezměte méně té které látky a uvidíte, jestli se budete stále cítit ohromeni?

Nebo by to mohlo být způsobeno tím, kde/kdy tyto látky užíváte?

Jste venku, tancujete, sedíte v baru nebo jste jen doma?
Mdma podle mě funguje mnohem lépe při hudbě a tanci.

V žádném případě bych si nevzal Mdma, kdybych jen tak seděl v místnosti a povídal si, myslím, že bych byl také ohromen!
 
Last edited:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Nebezpečnost látek závisí na mnoha faktorech. Pokud se pokusíme vše redukovat na stejné hodnoty, pak podle mého názoru vznikne tento obrázek:
  1. Kokain je často považován za nejškodlivější kvůli vysokému potenciálu vzniku závislosti, závažným kardiovaskulárním účinkům a vzniku kokaethylenu ve směsi s alkoholem.
  2. 4-MMC má podobná rizika jako ostatní stimulancia, s pozoruhodnými kardiovaskulárními a neurotoxickými účinky, ale ve srovnání s kokainem a MDMA je k dispozici méně údajů.
  3. MDMA má rizika, zejména spojená s neurotoxicitou a přehřátím, ale ta jsou obvykle nižší ve srovnání s akutními kardiovaskulárními riziky kokainu. Podle mého názoru je MDMA při správné kvalitě a dodržování všech doporučení pro snižování škod jedním z nejbezpečnějších euphostimulancií.
Nebezpečí s alkoholem:
  • Kokain a alkohol dohromady jsou nejnebezpečnější kvůli tvorbě kokaethylenu, který výrazně zvyšuje toxicitu.
  • MDMA a alkohol také představují značné riziko, především kvůli silné dehydrataci, hypertermii a zátěži jater.
  • 4-MMC a alkohol představují značné riziko kvůli zvýšené kardiovaskulární zátěži a možnosti maskování příznaků, což vede k nadměrné konzumaci.
Nejlepším řešením je nekombinovat stimulanty s alkoholem. Neurotoxické účinky se v této kombinaci objevují i tam, kde nejsou přítomny při samostatném užívání. Druhé přidání je možné použít jako sedativum na konci sezení, kdy jsou účinky na ústupu nebo již pominuly. Například pro plynulejší odchod a spánek. Pokud není jiná možnost a přináší to skutečné nepohodlí nebo potřebujete rychleji usnout. To neznamená, že se jedná o zcela bezpečný přístup. Ale užívání alkoholu předem k řešení stresových stavů v případech se stimulanty je přehnaný přístup.

Pocit úzkosti a přetížení bez alkoholu při užívání těchto látek lze zvládnout:
  • Zůstat hydratovaný: Pijte vodu nebo elektrolytové nápoje, abyste zůstali hydratovaní.
  • Prostředí: V případě, že se jedná o alkohol, je třeba se zaměřit na to, abyste si mohli užívat: Ujistěte se, že jste v příjemném a bezpečném prostředí.
  • Řízení dávek: Zvažte nižší dávky, abyste snížili intenzitu.
  • Podpůrný systém: Mějte kolem sebe důvěryhodné přátele, kteří vám mohou pomoci, pokud se budete cítit přetížení.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Svého času jsem hodně bral prášky / Mdma a při nich jsem vypil kýble alkoholu, a..
Po nich jsem umíral (zejména v pondělí a ve čtvrtek).
Úplně přestal alkohol a cítil bych se mnohem lépe po večírku.
Teď už alkohol nemůžu ani strávit, myslím, že jsem na něj začal být alergický!
 

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
To zní zajímavě, předpokládám, že lepší bude comedown? Nebo se prostě necítíte tak posraně fyzikálně? Jo, alkohol ničí žaludek.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Fyzicky nepůsobí tak drsně a plynuleji sestupuje (spousta konopí však).
To, co by mohlo trvat 3-4dny, se bez alkoholu zkrátí na 1 den.
To je to, co u mě fungovalo.
Ale trvalo to dlouho, než jsem se k tomu dopracoval.
 
Top