Question Tříšť

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Lze kouřit shatter z běžné misky?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ne, nebude to fungovat.

Možná byste si mohli vyrobit jakousi trubičku z alobalu a zahřát její dno, případně to udělat jako u jiných drog a vložit střepy do kousku složeného alobalu.

Na shatter obvykle potřebujete dabovací zařízení.

Buď si vyrobte nějaké jedlé tablety, nebo použijte alobal.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tedy můžete, ale nemůžete pořádně vidět, co děláte. Miska je jako bublina, kterou jste zatlačili horní částí dolů. Kouřil jsem ji ze stonku s crackem, honil jsem draka, horkou railu, ale cesta je;.
QgKXhdOlaQ

Bong s vakuovou pumpou a studenou pastí. Když ti pak dojdou sračky, vyleješ vodu do poe pánve a odpaříš ji... Tada nouzová skrýš.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Připomíná mi to situaci před několika měsíci, kdy jsem se chtěl zhulit a neměl jsem po ruce žádné střepy... a podíval jsem se na tina bong a viděl v něm tu fujtajblovou, starožitnou vodu z bong.
Věděl jsem, že pít ji je mimo, protože jsem se při té představě málem dávil. A pak se mi rozsvítilo. Při nahlédnutí do koupelnové skříně jsem si všiml fleetové krabičky na klystýr. Zbytek už znáte,

Lol jsem měl pocit, že jsem si píchl čtvrt gramu té věci z dob, kdy se to dělalo!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Míchal jsem to s trávou a používal pulsar smoker..je to malinký vape nejsem si jistý, jakou má teplotu, funguje to dobře.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nevím, co znamená POTV, ale pokud kouřím trávu, což v poslední době dělám jen zřídka, mám celý herbe vaporizér, který není
Worth A damn a mám e-nail bong rig s cívkou a pid. Je to docela univerzální. Na vspe trávu to nastavím na cca 725-750f a math je dobrý cca 425°f a crack cca 275°f funguje dobře.
 
Top