Přeprava jako dopisy

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Příšerný název, ale mám pár otázek, možná mi lidé odpoví nebo celkově poradí.

Pokud by někdo převážel práškové drogy (ne trávu), v relativně nízké "hladině" ne více než několik uncí, méně než 10 (uvidíte proč), jak by mu to nejlépe prošlo?

Moje myšlenky

Pro nejnižší množství, pravděpodobně unci nebo méně, by fungovala standardní obálka. Otázky, které mě napadají, jsou následující:

Za prvé, afaik, mít zpáteční adresu odpovídající skutečné osobě, která tam žije, je nejbezpečnější způsob, jak pro odesílatele zpáteční zásilky, aby nebyl označen, a balíček označen jako podezřelý. Je to tak správně? Jak se dá najít shodné jméno a adresa osoby a místa?

Zadruhé, jak by se měly práškové drogy ukrýt? Na jednu stranu všichni říkají, že je třeba použít mylar, ale na druhou stranu by to také mohlo být označeno jako podezřelé, pokud "normální" dopis projde pod rentgenem (který mají) a oni ho nevidí. Možná, že pokud použijete obálku, stačí drogy jemně zaprášit a vložit řekněme do něčeho, co zamaskuje obsah, jako třeba dovnitř elektronického přání k narozeninám.

Jak moc nad tím přemýšlím? Je mylar tou správnou cestou?

Všichni si rádi představujeme, že jsme králové špendlíků. Ale takový žár a případné zatčení (pokud plánujete, že budete zatčeni, i když je možnost mizivá, jste imo blázni) vás může posadit na roky a roky, spíš desítky let na doživotí.

Takže jsem si myslel, že pro někoho, kdo si chce jen vydělat slušnou částku peněz a pak rychle vypadnout, třeba to udělat jednou za pár let a jít si žít do země s nízkými životními náklady atd. je udržování věcí pod pokličkou ta správná cesta.

Modré poštovní schránky nepotřebují žádný průkaz totožnosti, prostě do nich vložíte poštu a odejdete. Mohou pojmout maximálně 10 uncí balíku, víc ne. Takových schránek je nespočet a v nich nespočet dopisů a v poštovním systému nespočet dopisů, takže šance na přistižení je malá.

Za méně než 10 uncí by si člověk mohl objednat obálky s bublinkovou fólií z Amazonu pomocí předem zaplacené karty, s použitím hotovosti, a vložit prášek do mylaru a pak odeslat. Vypadá to poměrně jednoduše a je to o něco pevnější než obyčejná obálka, takže je menší šance na odhalení při roztržení.

Otázka zní, jak se kupují známky anonymně?

Idk, asi nad tím moc přemýšlím, ale v podstatě pro distribuci v menším měřítku by stačily dopisy a takové ty bublinkové obálky?

Prosím, nasměrujte mě v nějakých teoretických způsobech posílání balíků.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Správně.
Nejsem si jistý, ale myslím, že když se posílají léky v obálce, pak nikdo nepoužívá mylarové sáčky.
Známky si můžete koupit za bitcoiny, stačí zadat do Googlu "koupit známky za bitcoiny" apod.
Na některých fórech se prodávají štítky UPS/FEDEX, které si můžete koupit za krypto.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vím, že američtí celníci vidí přes mylarové sáčky prakticky cokoli kromě olova. Mají úžasnou technologii. Nejlépe uděláte, když se budete tvářit jako prodejce nějaké neškodné věci a dáte si záležet na etiketách, letáku nebo malém katalogu.... a přesvědčíte je, že jde o mylarový sáček s agar-agarem nebo bisulfátem sodným. Podívejte se na technologii, kterou TSA používá na letišti, a vězte, že celníci používají totéž. a různé kovy mají na obrazovce různé jasné barvy a oni vidí skoro všechno, i když je ta krabice
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nápověda by měla odpovídat příběhu, který se snažíte vyprávět
 
Top