Slamming self cooked Flakka a Krokodil dohromady

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Křeček mého domácího trenéra chce vařit Flakku (A-pvp) a Krokodil (Desomorfin), míchat je a celý den si je píchat.
Už si nakoupil důležité ingredience, jako je benzín a čistič kanalizace.

Je připraven vyrazit. Co teď může udělat pro co nejlepší snížení škod?
 
  • Haha
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Uvolněte krok
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mám jen obecný dotaz ohledně Krokodýla . Viděl jsem pouze propagandu o tomto léku. Jak je to s tím, že lidé tvrdí, že způsobuje nekrózu?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pokud si dobře vzpomínám, jedná se v podstatě o vaření červeného p/jodu z tablet kodeinu za účelem výroby desomorfinu ? Do procesu je zapojeno několik dalších kroků nebo složek, které z toho či onoho důvodu ztěžují jeho úplné vyčištění. To z něj dělá ze své podstaty nebezpečný produkt bez ohledu na to, jak moc se mu věnuje pozornost. Jinými slovy, při intravenózním podávání krokodýlu vždy existuje riziko. Nejsem si přesně jistý, jak je to s jinými způsoby požití nebo čištění. IE destilace vodní parou.

Joooo... najděte si lepší opiát na speedball, s krokem nic nenaděláte. Nejsem si jistý, co se týče "Flakky".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Děkuji, myslím, že výrobní proces může koncovému uživateli způsobit určité problémy.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ano, nemyslím si, že je to jen lenost nebo nedbalost, co z toho dělá takový problém. Nejsem si jistý, co přesně to je.... nečistoty, přídatné látky, špatná hygiena a praxe IV... kombinace všeho výše uvedeného. Sečteno a podtrženo: "Není bezpečné pro lidskou spotřebu." Ať tak či onak... konec příběhu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dovolte mi, abych si vzal slovo.
https://bbgate.com/attachments/ozaru1tks6-pdf.8069/
Píše se zde, že při výrobě s dostatečnou péčí se lze vyhnout většině rizik spojených s nečistotami. Spotřebitelé a poskytovatelé naznačují, že: "Zkušení kuchaři mohou připravit roztok krokodýla, který lze aplikovat bez nadměrných škodlivostí, o nichž byla řeč.".

Předpokládám, že pokud je postup stejný jako redukce efedrinu na pervitin, lze krokodýl vyrábět a používat relativně bez škod. Koneckonců, pervitin nikdy nepřišel s propagandou hororu o pojídání masa.

Zajímalo by mě, jestli někdo slyšel o tom, že by si někdo během RP/I2 efedrinu/pseudorefluxu házel do těla kodein S EP/PSE? Mohou být obě látky reagovány najednou? Pak dále společně založeny, extrahovány a soleny? "One stop shop Hydroiodic speedball salt / solution" :unsure: Seru na to, ... Zkusím nějaký deso-crank.....
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ne, nepoužívaly/nepoužívají se červené p nebo jód.
Používali věci, které se dají sehnat všude, jako je benzín nebo čistič odpadů.

Není to tak, že by se čistič odpadů dal použít k výrobě ghb... takže s tím není problém.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hey.... MacGuyver....!
Jak navrhujete vyrobit desomorfin bez RP/I2? Protřepat a upéct ?
O čem to vůbec mluvíš? Speedballing celý den? Krok za krokem? Snížení škodlivosti ? ....

Když už chceš vyrábět krok, tak prostě vyráběj pervitin. Vymysli, jak sehnat nějaký dobrý down... někdo musí mít heroin nebo slušnou náhražku...
Dejte si infuzní linku, jako to dělají v nemocnici, a můžete si kapat, co chcete... kolik a kdy chcete, a vyhnete se většině problémů.
Mám podobné ambice a tohle mi připadá jako mise kamikadze... velmi nečestná a navíc špatně promyšlená.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dobře, chápu. Takže všechny ty zprávy byly legální.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Humorné vlákno se týká chudáka "cokoli jde", který má být pojmenován jako krokodýlí sousto
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dobře, to dává smysl
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
15 šarží APVP - nečistoty
 

Attachments

  • 2cvGaenBl6.png
    2cvGaenBl6.png
    136.8 KB · Views: 81

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Kámo, to se děje, když špatní chemici vytvářejí horší chemikálie.
Ještě horší je, když špatným chemikům záleží víc na "nadržování" než na kvalitních výrobcích a zdraví.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Toho se obávám. Získat špatnou dávku něčeho.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APVP mám z Polen, byla to old skool flakka - staříci ji milovali. AP_P je silná snadno rozpustná. MDPV je nejsilnější hard melt.
 
Top