Páchnoucí amfetamin v Evropě

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Evropský amfetamin podle mého názoru voní velmi odlišně od amfetaminu v Severní Americe.
Mluvil jsem s několika lidmi a bylo mi řečeno, že v Evropě (kromě Nizozemska) berou amfetaminový olej a místo purifikace a krystalizace do něj přidávají kofein a nejrůznější látky a z 1 litru oleje vyrobí 5-6 kilogramů podivné amfetaminové pasty.
Máte představu, co do toho přidávají a jak škodlivý může být nepřečištěný amfetaminový olej?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vyrábějí se amfetaminové soli a řežou se kofeinem. Tato směs má negativní vliv na kardiovaskulární systém.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ano, je to tak divné, že lidé v Německu mají dokonce tendenci mít ho raději říznutý kofeinem.

Typický vzorec tady na přechod z Freebase na Speed je: 1L Freebase + 2L IPA/Methanol + snížit na ph 6-7 a dát do mrazáku..což už je hodně nečisté a nezdravé, ale 5-6 kilo z 1l mi přijde fakt těžké člověče, asi to někteří lidé i dělají....

Oni jsou na to tak zvyklí, že někteří ani nemají rádi, když jim to někdo prodává nerozřezané..tak divné..
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Nevím, proč by někdo chtěl svůj amfetamin tolik zkrátit.
V tu chvíli stačí kofeinové tablety na železnici. Asi jsem ve vztahu k drogám trochu purista. Vždycky chci přesně vědět, co a kolik čeho je uvnitř, než si to vezmu. Na druhou stranu mám pár kamarádů, kteří si při konfrontaci s neznámou látkou na večírku prostě šňupli lajnu, aniž by se na cokoli ptali. To pro mě opravdu není.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Takže chcete říct, že do amfetaminového oleje prostě dali 3-4 kila kofeinu?
Zajímalo by mě, jaké příměsi ten olej obsahuje, když není krystalizovaný.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Stoprocentně s vámi souhlasím. Myslím, že jde jen o to, že spousta lidí se o to opravdu nezajímá a/nebo si neuvědomuje rizika řezaných výrobků.
Neříkám, že brát drogy je to nejzdravější, ale řezanými směsmi sraček si můžete v těle hodně podělat :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Nikdy jsem neslyšel o tom, že by do toho někdo dával tolik a podle oficiálních zpráv se čistota amfetaminové pasty v Evropě za poslední roky zvýšila z 10 % na 25/30 %, takže si asi lidé začínají více uvědomovat, že do toho nemají dávat "příliš" kofeinu.

Z toho, co vím, lidé používají olej v poměru 1:2:IPA/Methanol a pak přidávají 10-25 % kofeinu.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Přesto, pokud je čistota 25 %, znamená to, že se jedná o odpadkový amfetamin, který nebyl řádně vyčištěn.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Rozhodně!

Většinou se IPA neodpařuje dostatečně dobře a/nebo olej není řádně vyčištěn od jiných vedlejších produktů..což způsobuje, že olej je již nečistý

S obvyklou směsí, kterou pouliční prodejci dělají pro přeměnu oleje na rychlý, je to ještě horší
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Pak tedy dává smysl, že z jednoho kilogramu oleje získají 6 kg, pokud po krystalizaci dosáhnou pouze 25% čistoty.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pro tuto hmotu nezískáte reprezentativní vzhled, jako je amfetamin sulfát. Byla by to mastná guma.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol přesně to, co prodávají.
Pokud je to lepkavé, myslí si, že je to zřejmě čisté.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol, jestli si myslíte, že je to smutné, počkejte, až uslyšíte o růžové rychlosti, kterou prodávali. ( Mám podezření, že je růžový kvůli kontaminaci rtutí).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
No, je mi líto, ale vaše domněnka je ve většině případů mylná. pokud se jedná o pouliční zboží, je v 90 % případů vyrobeno Leuckartovým postupem. škálování Hg reakce je za určitou hranicí obtížné. leuckartův postup stále zůstává ekonomicky nejvýhodnějším způsobem pro hromadnou výrobu. stejně jako červená barva je charakteristická pro překyselení, k extrakci se používá nepolární rozpouštědlo nebo se destiluje parou, takže i když je kontaminace, nestačí na zbarvení do růžova.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Není však červený, je růžový. Kdysi jsem nějaký měl a udělal jsem na něm praní a to odstranilo část zbarvení.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Podle chemického hlediska většina věcí prodávaných ve středoevropských zemích, jako je Německo, bohužel není dobře prezentovatelná.

Proto bych se za sebe soustředil pouze na výrobu čistého oleje a nechal ostatní, ať si výrobek zničí, pokud se tak rozhodnou.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Za předpokladu, že by byl olej/volná báze čistý (99 %), jednalo by se o 1 l volné báze + 2 l IPA + 0,45 kg kofeinu, což by znamenalo celkovou hmotnost 3,45 kg pasty, což by vedlo k čistotě přibližně 29 %.

U 6Kg z 1L freebase se stejnou recepturou by to bylo ještě horší, pravděpodobně 15 - 17 %, což je velmi pod současným standardem trhu ve střední Evropě (kromě Nizozemska).
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Chcete mi říct, že k řezání amfetaminového oleje používají IPA? To je zvrácené.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
A to rozhodně je.

Používají IPA nebo jiné alkoholy spolu s kofeinem, což je pro srdce velmi nezdravákombinace.

Když procházím policejní zprávy ze středoevropských zemí (Nizozemsku navzdory), kvalita rychlosti se v průběhu posledních let skutečně zlepšila z průměrných asi 15 % na skutečných 30 %, ale stále je to neuvěřitelně hrozné
 
Top