Úspěšný příběh společnosti SnB

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Zdravím vás, dámy a pánové.
Přišel jsem vám přinést dobrou zprávu. Navzdory rozšířenému názoru je stále možné používat pilulky PSE pro protřepávání a pečení. Podělím se s vámi o základní poznatky a budu je zdokonalovat.
Zdá se, že kolují dva recepty na SnB. Rozebral jsem je a udělal to, co mi dávalo smysl. Text, který poskytl člověk Flatline, je neocenitelný. Po neúspěšném prvním pokusu s SU-24 a titrací nějakého gaku jsem se vrátil k rýsovacímu prknu. Ještě nevím přesně, jak to udělat nejlépe, ale zatím mám tohle.

1 krabička walfed 'redhots' 96*30=2880mg PSE
~150g NaOH
~50g NH4NO3 - v lékárně se dá ještě sehnat ve studených obalech (alespoň já ano)
2 Li baterie AA
Mg2SO4 bezvodý
HCl - kyselina mořská "kyselá magie"
H2SO4 - kyselina sírová "tekutý oheň"
Metanol, aceton, IPA (pokud chcete xtalizovat)
Diethylether, VM&P Naptha, Toluen
NaCl nebo CaCl
kávové filtry, vatové tyčinky, nástroje
Použil jsem skleněnou láhev Kombucha o objemu 1,5 l.
Zdroj tepla

Methanol je dostatečně dobrý k extrakci PSE z tabletové kaše. Pravděpodobně budete chtít nejprve opláchnout barvu acetonem nebo MEK, já to omylem neudělal, ale i tak to vyšlo v pořádku. Není nutné tabletky bazírovat a zplyňovat.
PSE a NaOH dobře promíchejte a přidejte do RV. Přidejte palivo. Použil jsem asi 80 ml diethyletheru, 40 ml toluenu a asi ~200 ml benzínu. Použil jsem 1 a půl Li pásku ze 2 AA baterií. Přidejte Li do RV. Nakonec přidejte dusičnan amonný. Já jsem přidal asi 5 ml H2O, abych to nastartoval. Rxn se hned nakopl, ale zhasl a moc toho neudělal, dokud jsem ho nedal na plotýnku. Žádné Li se nezapálilo a skvěle bronzovalo. Trvalo to asi 40 minut po přidání AN a uzavření uzávěru. Tento rxn jsem hodně rozrušil. Nejdřív vířením, pak protřepáváním. První dávku rozpouštědla jsem dekantoval. Do RV jsem přidal další porci své směsi NPS, stejně jako trochu více NaOH a AN - možná ~20 g louhu a ~10 g AN a zbývající půl proužku Li a 5 ml H2O. Tohle jsem dal asi na 10 minut na plotýnku a pořádně to zamíchal. Dekantoval jsem tuto porci rozpouštědla po rxn a přidal k první porci. Obojí jsem velmi dobře přefiltroval, křišťálově čisté, pak jsem k tomu přidal asi 5 g Mg2SO4 a opět míchal a filtroval, křišťálově čisté. Sestavil jsem generátor plynu z trubičky, hadičky, sendvičového sáčku a gumičky. Jako hadičku jsem použil nádobku na krůtí maso. Ke špičce jsem přidal krátkou hadičku. Trubičku jsem naplnil ~10 g Mg2SO4 a uzavřel filtrem. V sendvičovém sáčku bylo asi 20 g NaCl. Přidala jsem asi 5 ml HCl a pak 10 ml H2SO4 a rychle uzavřela gumičkou. V místě gumičky jsem musel vyvinout tlak, aby netekla, ale jinak to fungovalo skvěle. Začalo sněžit! To byl ale krásný pohled. S tím plynem jsem to určitě přehnal, roztok se ještě chvíli poté kouřil. Asi po 30 minutách jsem roztok přefiltroval, sníh zachytil do filtru a propláchl suchým studeným acetonem. Nakonec jsem měl asi ~1 g něčeho, co vypadalo jako moučkový cukr. Rozhodně mě to sjelo. (y) S radostí mohu říct, že můj druhý pokus o SnB byl úspěšný. 😳

Obrázky:
1) Extrahoval jsem PSE metanolem, na začátku jsem zapomněl opláchnout červený povlak z pilulek.
2) Začátek RXN
3) Po 20 minutách (10 minut na plotýnce při nízkém nastavení).
4) 30 minut
5) 40 minut - Li je téměř pryč
6) Sněhová koule
7) Konečné výsledky

Celá tato věc je poměrně snadná, jakmile získáte představu o tom, co přesně se snažíte udělat. Mé chápání celého postupu je nyní mnohem lepší než dříve. Můj první pokus před dvěma měsíci byl o dost jiný než tento. Budu klást důraz na obrázek 3 - TO je to, o co se snažíte. "Čokoládové mléko" a "zlaté kuličky / loužička" - věřím, že to je okamžik, kdy z toho chceš začít vytřepávat hovna. Ten čpavkový plyn taky není žádná sranda, ...sakra. Rozhodně to vyvětrejte venku.
Budu pracovat na zlepšení výtěžnosti a kvality. Nevím, jestli budou fungovat i jiné prášky. Walfed 'redhots' 30mg mohu ručit za jejich úspěch. Walfed 12hr 120mg jsou také dobrou volbou s největší pravděpodobností. Dám vám vědět.
Pokud má někdo něco, čím by mi mohl pomoci, uvítám jakékoliv tipy nebo rady apod. Jsem také ochoten pomoci komukoli jinému, kdo se potýká s dosažením úspěšného SnB. Nebojte se mi napsat. Hodně štěstí vám všem. Buďte v bezpečí! o7
 

Attachments

  • UfFd6YWw51.jpg
    UfFd6YWw51.jpg
    4.8 MB · Views: 185
  • IpS6ZuYtRW.jpg
    IpS6ZuYtRW.jpg
    3.7 MB · Views: 123
  • rRG7tzHTjD.jpg
    rRG7tzHTjD.jpg
    4.4 MB · Views: 107
  • TuYFp4PNwA.jpg
    TuYFp4PNwA.jpg
    4.2 MB · Views: 124
  • th7eWzFsqj.jpg
    th7eWzFsqj.jpg
    4.2 MB · Views: 112
  • U9ERtaZvPf.png
    U9ERtaZvPf.png
    393.8 KB · Views: 124
  • V8gNoTRfij.jpg
    V8gNoTRfij.jpg
    4.2 MB · Views: 134

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Mám otázku, kterou se snažím napravit svou hloupost...

Při titraci plynu, když sněžilo, jsem se zeptal, jestli je to možné. Příliš jsem se nechal rozptýlit sněhem a pěna ze směsi kyseliny sírové + soli nakonec prošla trubičkou do mé palivové směsi a prostě pokryla všechen můj meth shromážděný na dně nádoby. Zkoušel jsem to oddělit, ale nic nefungovalo, byl to jen zelený kal, který se nemíchal s palivem a držel meth v pasti. Neabsorboval meth.. Stále jsem viděl sněhové koule, ale ani to nedovolilo oddělit. Tak jsem zjistil, že zelený kal (tuším biafát sodný) se rozpustí v teplé vodě. Takže teď mám velmi žlutou, téměř oranžovou směs dvousíranu sodného a metamfetaminu rozpuštěnou ve vodě a potřebuji zjistit, jak odtud metamfetamin extrahovat...

Jakákoli pomoc je velmi ceněna!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ahoj příteli.
Nejsem si příliš jistý, co přesně jste udělal, ani zda a JAK by to mohlo být možné opravit. Jediné, co zní, že by mohlo mít šanci pomoci, by bylo zvýšit pH zpět na ~13, aby se vrátil do volné báze. Pokud je v roztoku H2O, měl by se olej vytlačit a vyplavat na povrch. Znovu sbírejte pomocí NPS 3x a plynu HCl, ale tentokrát ho neznečišťujte solí atd. Pokud sněží, seberte ho do filtru, promyjte studeným suchým acetonem a v tuto chvíli ho můžete použít, samozřejmě po zaschnutí. Další rekrystalizace je v případě potřeby možná, ale nedoporučuje se v závislosti na množství.
 
View previous replies…

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
To mě také napadlo, nebo odpařit všechnu vodu, nechat ji vyschnout a pak v podstatě začít znovu od extrakce efedrinu metanolem. Ale nevím, co by to udělalo, kdybych se snažil tu vodu rozpustit. Bylo to super žíravé, to je jisté.. trochu se dostalo na kávový filtr a prožralo to filtr a byl to jen slizký bordel.

Myslím, že zkusím to, co jsi navrhoval, a PH zase zvýším. Děkuji vám za váš příspěvek.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Něco podobného se mi stalo při mém prvním vaření RP/I2. Během zplynování jsem začal vidět sníh a pokračoval jsem až do nasycení, nicméně po několika dalších zplynováních mi na dně paliva zůstala malá červeně zbarvená fáze, která mi vysála veškerý meth. Když jsem se to snažil filtrovat, tak to prostě prožíralo filtry a nepodařilo se mi nic zachránit. Domnívám se, že tato fáze vznikla v důsledku kontaminace vodou z plynů nebo v mém palivu, případně obojím. Než začnete tankovat, nezapomeňte palivo vysušit několika gramy Mg2SO4 a dobře ho přefiltrovat. Vylepšete si sušící trubičku a ujistěte se, že probublává také suchý plyn HCl. Snad to pomůže a bude to fungovat... jinak nemám tušení. :confused:
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
No poté, co jsem ho zředil ve vodě, není tak žíravý. Dvakrát jsem přefiltroval přes 3 ir 4 filtry a nesežralo to, ale rozhodně to taky nic nevytáhlo 🙃
Doufejme, že zvýšení PH a provedení suchého filtru udělá své. Dám vědět, jak to dopadlo!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jedlá soda ke zvýšení pH? Nejsem si jistý, jestli je to dobrý nápad, nebo ne, nevím, jestli tam někde není nějaká reakce. Nejlépe NaOH nebo KOH poslední možnost, pokud ji máte. Použil jsi louh na bázi poprvé po reakci?
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nebyl jsem si jistý, jestli se mi to podaří... Při reakci jsem použila louh, po reakci jsem ji nasucho přefiltrovala (trychtýř, 2 vatové tyčinky, 3 nebo 4 kávové filtry, suchá sůl, další 3 nebo 4 kávové filtry). Pak jsem to jen zplynoval... vynechal jsem nějaký krok?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nevím, co máte na mysli, "použil louh v reakčním procesu" Nejsem si jistý, co přesně jste udělal. Předpokládám, že jste redukoval efedrin nebo pseudolouh. Pokud jste použil RP/I2 nebo hypo , m ěl jste bezprostředně po reakci methylen "Hl", rozpuštěný ve vašem roztoku. To je okamžik, kdy musíte přidat louh, abyste dosáhli pH ~13 a mohli odebírat pomocí NPS a plynu HCl. Pokud jste provedli protřepání a pečení, máte již ve svém reakčním roztoku volný olej a není třeba přidávat louh. Každopádně, když získáte methylesterový olej v roztoku NPS, vysušíte ho pomocí Mg2SO4 a ještě jednou dokonale přefiltrujete. Poté plynnou HCl, pokud možno suchou. Přefiltrujte svou sraženinu, promyjte acetonem, vysušte a hotovo.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Zkrátil jsem pseudo, pak jsem udělal SnB. Po suché filtraci jsem ji zplynoval HCI. Během zplynování se pěna přenesla přes zkumavku do mého roztoku methylenové báze. Pak jsem rozpustil to, co bylo, v destilované vodě a tady sedím.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pojďme si terminologii ujasnit, abyste se mohli domluvit se všemi. Pseudonym jste extrahovali z pilulek. Provedli jste SNB, což je reakce, která je "redukcí". Z molekuly pseudoefedrinu odebíráte atomy, abyste ji "zredukovali" na d-meth. V budoucnu sušte POTÉ filtrujte, nikoliv filtrujte nasucho. Technika popsaná v TEK SNB (předpokládám, že jste ji tam převzal) není úplně hloupá, ale není účinná. "Kávový filtr, 2 palce sušené epsomské soli, další filtr navrch"? Tolik Mg2SO4 není potřeba a určitě tímto způsobem přicházíte o produkt.

Pokud SNB, promyjte reakční roztok jednou nebo dvakrát dH2O, oddělte, zopakujte atd. Nyní vysušíte pomocí Mg2SO4 (doufám, že to je to, co máte na mysli, když říkáte "suchá sůl".) Prostě přihodíte pár gramů Mg2SO4 a chvíli mícháte a velmi dobře filtrujete. Nyní do suchého roztoku methového oleje NPS vygenerujte suchý plyn HCl a po chvíli by měl sněžit.

Můžete přidat NPS zpět do reakční kaše, jednou nebo dvakrát ji zahřát a pořádně zamíchat, abyste se ujistili, že jste posbírali všechen zreagovaný pseudo. Takže to můžeš udělat dvakrát nebo třikrát, vysušit to a přidat to všechno dohromady a zplynovat to všechno najednou. Nebo po zplynování a sebrání sněhu můžete toto palivo přidat zpět do reakční kaše a proces opakovat (propláchnout, vysušit, zplynovat, sebrat sníh, opakovat.) Pokud máte navíc NPS, je jednodušší reakční kaši ještě jednou nebo dvakrát propláchnout, než budete pokračovat. Jen se snažte, abyste nic nezapomněli a nic nevyplýtvali. Ten pseudo je přece jen těžké získat.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ano, to je vše, co jsem udělal. Nepoužil jsem úplně 2 palce, jen vrstvu, která pokryje dno. Ale v budoucnu budu filtrovat a sušit odděleně. Ještě jednou nebo dvakrát proženu palivo kaší a uvidím, co ještě vytáhnu.

Takže teď s touhle směsí, kterou mám ve vodě, zkusím jen to, co jste mi předtím navrhoval, abych se pokusil dostat do
 
Top