SnB Woes... Jsem ve slepé uličce a potřebuji pomoc

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Při všech svých pokusech o syntézu metamfetaminu v jednom hrnci podle postupu, který najdete ZDE, mám naprosto stejný výsledek.

Vše se zdá být v pořádku, ale když zplynuji nepolární plyn, zakalí roztok v okamžiku, kdy se moje zkumavka dostane do baňky. Sraženina není vůbec krystalická, spíš je to bílá voskovitá látka, která po přefiltrování a seškrábnutí z filtračního papíru smrdí jako PSE při pálení (ne kouřem....). Potřebuji vědět, odkud tento vosk pochází.

K čištění a zahušťování PSE jsem použil metodu iontové výměny s vysoce kyselými, kationty nahrazujícími kuličkami ze změkčovače vody od společnosti DOW chemical. PSE, který při tom vzniká, vypadá fantasticky, bílé jehličkovité krystalky, ale má tendenci se trochu lepit k sobě (to znamená, že když jsem vysypal 3 g do trychtýře, trochu se k sobě přilepil a možná by potřeboval trochu popostrčit skleněnou tyčinkou, aby se dostal přes stonek trychtýře). Nejdřív mě napadlo, že metoda kationtových kuliček změkčovače vody je kompromitovaná a že do směsi přidali iontový "gak", který se z kuliček vyloučí spolu s PSE. Jelikož je voskovitá látka bílá a byla rovnoměrně rozptýlena mezi krystaly pseudokrystalu, zůstala nepovšimnuta a něco dělá, aby zničila redukční reakci. Když jsem na konci postupu čištění PSE zplynoval, nezískal jsem vůbec žádný viditelný vosk. Možná tam je, ale alespoň spolu s ním zplynuji krystalický amin. Proč po selhání reakce SnB PSE neplynuje stejným způsobem jako při čištění? Místo toho dostávám po pokusu o SnB pouze vosk, žádné krystaly. Zkoušel jsem použít hexan/ether a napathu jako NP, úplně stejný výsledek.

Má někdo nějaký návrh, jak odstranit tento vosk z PSE, když už je vše ostatní odstraněno? Metoda iontové výměny odstraní všechno kromě tohoto, myslím. Provedl jsem nějaké testy na PSE, o kterém jsem si myslel, že je čistý, a trvá to příliš dlouho, než se rozpustí v IPA, takže krystaly musí být něčím obalené.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Rollin88,
Myslím, že váš problém je samotný pse v kombinaci s potřebou suchého plynu HCL. Tabulky 24h mají v sobě povidon, který vás připraví o dobroty! Před reakcí se musí destilovat parou. Také pokud neprobubláváte HCL z RV přes další zastávku přes více SA, bude to mokré, když se tam dostane plyn. Puf...no Bueno. Goodies jsou super citlivé na h20. Vyzkoušejte to. Uvidíte, co se stane!
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Při žádosti o pomoc při určení roztoku na gakk z pilulek v reakčním produktu musíme znát obchodní název, dávkování a dobu působení uvedenou výrobcem pilulky. To jsou přinejmenším požadované informace. Uveďte prosím seznam všech neaktivních složek z obalu, který jste získali, abychom mohli lépe pochopit, s čím pracujete. Bez těchto informací bude vše, co vám kdokoli může nabídnout, pokud jde o radu, založeno pouze na domněnkách a spekulacích, nikoli na skutečných faktech.
 
Top