Šňupání VS injekční aplikace VS kouřový heroin

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Jaký by byl nejlepší způsob konzumace heroinu?
 

Panthera

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Vše se týká biologické dostupnosti

* Injekce - téměř 100% biologická dostupnost. Droga se okamžitě dostává do krevního oběhu a vyvolává rychlé a intenzivní účinky.
* Kouření - asi 40-60 %
* Šňupání - asi 30-40 %

pokud jste opioidní naivka, nezkoušejte injekční aplikaci, pokud nechcete @DieYoung.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Vysoká biologická dostupnost neznamená vždy to nejlepší. Ve skutečnosti záleží na tom, co si pod pojmem "nejlepší" představujete. Neznáte látku a chcete ji vyzkoušet? Vyzkoušeli jste ji několikrát a nemůžete přijít na to, která vám nejlépe vyhovuje? Jste zkušený uživatel a chcete překonat toleranci? atd.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Děkuji jen mě zajímá další otázka ovlivňuje tolerance benzo toleranci opiátů?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Navzdory odlišným primárním mechanismům mohou mít benzodiazepiny i opiáty překrývající se účinky na některé mozkové systémy, jako je mezolimbický dopaminový systém, který se podílí na odměně a závislosti. Chronické užívání obou drog může změnit chemii mozku a fungování receptorů způsobem, který může ovlivnit celkovou citlivost centrálního nervového systému na různé tlumivé látky CNS. Stručně řečeno :)
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Pokud mohu něco dodat, benzo a heroin jsou špatná kombinace.

Dokonce i pro lidi s velkými zkušenostmi.

Za svou kariéru jsem se předávkoval šestkrát, pokaždé při míchání benzosu a heroinu.

Léta jsem také kouřil + léta injekční stříkačky. Zřídkakdy jsem šňupal..
Heroin může být krutá milenka
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Injekce je tak nebezpečná, je mnohem těžší se předávkovat při kouření, protože cítíte účinek po každém zásahu imediatly, šňupání a injekce jsou riski becaues jste příliš 100-200 mg na jedné lince a čekat na kick a někdy heroin může být řezané s somethink dokonce smrtící, pokud jde o injekce je to samé si vstříknout plnou dávku a to kick imediatly, ale pokud heroin byl špatný můžete zemřít z normální dávky cítíte bezpečí, takže můj nejlepší ROA je kouření jeho litteraly pokud heroin je silný můžete usnout dlouho předtím, než se předávkovat
 
Top