Některé otázky týkající se amfetaminů a metamfetaminů

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Mám několik otázek, které je třeba zodpovědět, a na oplátku po dokončení dalšího testu zdarma zveřejním některé důležité údaje o amfetaminech a jejich prekurzorech, které na tomto webu chybí.

1. Mohou se krystalky D-amfetamin hydrochloridu prodávat a kouřit jako Ice? (Ice se týká krystalků D-metamfetamin hydrochloridu. pokud mezi nimi není velký rozdíl ve funkci, hodlám přímo prohlásit, že krystalky D-amfetamin hydrochloridu jsou krystalky D-metamfetamin hydrochloridu).

2. Jsou koncentrace kouře/zápach krystalů D-amfetamin hydrochloridu a krystalů D-metamfetamin hydrochloridu při hoření a rozprašování shodné?

3.Z nějakého důvodu nemohu kouřit pervitin sám, ale může mi někdo říct, jak přesně má pervitin vonět? Čichal jsem čistý prášek amfetamin hydrochloridu a voní jako bobkový nebo brusinkový pach v kombinaci s vůní travnaté rostlinné mízy. Když se zahřeje a rozprašuje, je cítit trochu divně, ale jeho doznívání ve mně vyvolává pocit, že chápu, proč se ICE říká "vepřové". Je tato vůně správná?

4. Vím, že D-amfetamin je při stejné dávce méně účinný než D-metamfetamin, ale o kolik je slabší než D-metamfetamin? Odpovídá například 75 % nebo 70 % D-metamfetaminu při stejné dávce? 5. Bude v případě inhalace zahřátým rozprašovačem významný rozdíl v osobním subjektivním prožitku?

5. Vezmeme-li v úvahu, že ICE prodávaný na trhu není ve skutečnosti čistý D-metamfetamin, prodejci do něj přimíchávají některé "pomocné látky", aby zvýšili hmotnost a zvýšili zisk. To má za následek, že účinek komerčně dostupného ICE je při stejné dávce nižší než u čistého D-metamfetaminu. takže si myslím, že by to mělo stačit k vyrovnání rozdílu v účinnosti mezi D-metamfetaminem a D-amfetaminem. I když budu tvrdit, že D-amfetamin je ICE, nebude to způsobovat problémy po prodeji. Je tento nápad proveditelný?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
1. Ne
2. Viz 1
3. 4. 5. Viz 1
 
Top