Lžíce podavačů

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Byl jsem na této stránce několik měsíců a všiml jsem si, že existuje spousta lidí, kteří nebudou lžičkou krmení chtějí videa krok za krokem, aniž by měli odvahu skutečně vyzkoušet sami tím, že dělá trochu výzkumu. Řekl bych, že 80% ze zveřejněných Synthesis jsou kopírovat a vložit s několika slovy změnil. Lidé, kteří tvrdí, že práce jiných lidí Velmi malý příspěvek Ano, chápu, že jsme všichni na stejné lodi a všichni potřebujeme pomoc, ale většina z nich je tam již pro vás číst. Někteří lidé ani nedokážou sledovat syntézu, která vám všechno řekne, aniž by požádali o pomoc, jak můžete udělat chybu tím, že budete sledovat syntézu někoho jiného 😂😂 Viděl jsem zde jen pár lidí, kteří zkoušeli různé cesty pro lepší výnosy nebo méně kontrolované/omezené chemikálie, to je jen to, co jsem viděl v poslední době. Podle mě je to pokus a omyl, když vaše Doin vlastní trasu ( samozřejmě je to nebezpečné, ale to je riziko, které podstupujete) sdílet své zkušenosti selže ect. Organická chemie je velmi nebezpečná pro vás a ostatní, zejména pokud nemáte ponětí, co děláte? příliš mnoho amatérů, kteří chtějí snadnější způsob, jak získat drogy 🤷🏻‍♂️ koupit je od ostatních ušetřit si potíže při zabíjení sebe nebo někoho jiného. je to dobré místo pro prodejce. Tyto stránky nejsou pro mě, jak jsem si myslel, že je to tak mír ven Chems ☮️
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Trocha rešerše je velmi užitečná. Často je klíčová právě terminologie. Možná hledáte nový způsob výroby pervitinu. Hádejte co? Na Googlu to nenajdete! Jak jinak bychom mohli nazvat pervitin? 🤔no, je to šestiúhelník a pár klikatých kliček z boku. Tenhle šestiúhelník má uvnitř tři čáry, co to znamená? Google říká, že to jsou dvojné vazby a že to je benzen. To je dobré vědět. A teď tahle klikatice, gog vám řekne, že to jsou uhlíky a vodíky. Je to kabonový řetězec. Jeho název závisí na tom, kolik má úseků. 2 je ethan, používá se v názvu, ethyl 3je methan, methyl, 4, propan, propylen. Pokud máte na konci oh, jde o hydroxid. HOVOŘÍME O VODÍKU. O OXYGEN. V názvu vodík je hydro, hydrid. O. OXYGEN. Vodík kyslík? Hydroxid. No není to legrace, spojujeme předpony a přípony! Každopádně hydroxyl je prostě -ol jeden chemický název. Znamená to alkohol. A methyl, ch³ s hydroxylem, oh je🤔methan ol...methyl..ol. oh hej to je methanol, metylalkohol. Takže každopádně benzen má někdy kamarád na háku. Pokud je to oh alkohol, je to fenol. Fenyl se používá ve slově. Další, co je dobré vědět, je amoniak amoniak má místo uhlíku dusík a visí tam nějaké vodíky. Amoniak jsou aminy v chemických názvech benzen s aminem připojeným přímo k němu je anilin. To by mě zajímalo. Zpět k věci. Jde o to, že pervitin by se mohl nazývat fenyl ethyl amin. Fenylethylamin. Ale mohl by se nazývat alkylamin. Mohl by to být aromatický amin. Co třeba a....cyklobenzlamin? Možná. Pokud jste vyzkoušeli všechny tyto názvy a nenašli jste, co hledáte. MŮŽETE SE MĚ ZEPTAT A JÁ SE VÁM POKUSÍM POMOCI. Ale nezapomeňte, že jsem jenom nějaký blbec a že byste se měli raději zeptat nějakého chemika 😉. Dobře, tohle svinstvo se samo nevykouří 💨☻️.💨😤🤯🥵
 
Top