Stanfordské vězeňské experimenty a psychologie policistů

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
V každé akreditované hodině psychologie se nepochybně někde v plánu výuky objeví Stanfordský vězeňský experiment.


Co má tento experiment studenty v dnešních třídách naučit, je možné interpretovat.
Absolvoval jsem asi čtyři různé hodiny úvodu do psychologie a všechny mluvily o detailech událostí a podobně. Ale ne o nějakých závěrech.

Takže o tom napíšu pár vlastních myšlenek.

Policisté jsou v pozici, kdy je jim dána moc. Opravdu nemají rádi, když jim někdo tu moc bere, jak jsem si všiml.
Komunita, ve které žijí, jim tleská, protože se od nich očekává, že budou těmi, kdo se objeví a nasadí svůj život.
Takže když všichni začnou říkat, že drogy jsou špatné a lidé, kteří je berou, jsou zlí. Něco se musí udělat!
A pak mají na autě ty ostrý světla, který nechávají svítit až moc dlouho, aby byli co nejvíc nahlas, takže se všichni v okruhu pěti kilometrů diví, co se tam děje.

Takže máš tyhle teplý červený a modrý světla na pódiu, všichni v bloku ti fandí, zatímco máš řidiče v poutech.
Nic špatného se nestalo, pozor! Zhaslo zadní světlo, další věc, kterou si pamatujete, bum v poutech, zatímco zíráte na zadek policisty, který se sklání nad prohledáváním vašich věcí.
Lhali jste mu, že v autě nic nemáte. Já osobně kurevsky nesnáším, když mi někdo lže.
Teď našel zip s nějakými těmi kuřecími drobky na dně. Aha, ha! Jak se opovažuješ mi lhát!
Zpátky nahoru, plácne si s vaším zatýkajícím strážníkem Cocksem, že ty drobky našel.
Všichni jásají, Cocksi! Cocksi! Cocks!

Rozebereme si tuhle situaci.
Strážník Cocks má vymytý mozek tím, čemu se říká "kognitivní zkreslení".

- Autoritativní předsudek: Když někdo v uniformě něco říká, je pro váš mozek snazší prostě přijmout a uvěřit tomu, co říká. Chci říct, že když mi prezident Spojených států amerických a jeho blbá mrcha manželka v televizi říkají důležité oznámení, nejlépe uvěřím, že je to pravda.

- Frekvenční iluze: Když něco slyšíte vícekrát od různých lidí, je pro váš mozek snazší to prostě přijmout a uvěřit tomu. Není možné, aby se všichni ti lidé mýlili. Lidí je prostě příliš mnoho.

- Sociální důkaz: Důstojník Cocks dostal ceramoniádu, kde byl na pódiu před celým městem! Dali mu... zvláštní medaili! Ohhh!!! Chlapíkovi, který mu ji dal, zasalutoval Kohoutův šéf a jeho kolegové! To musí znamenat, že mu zvláštní člověk dal zvláštní medaili za to, že odvedl tak dobrou práci,

Nemůžeš přece Kohoutovi říct, že všechna ta dobrá práce, kterou odvedl... byla vlastně jenom mrhání časem, penězi a prací.
Jediný výsledek, který z toho opravdu vzešel, byl, že frajer, který měl dvě děti, šel do zasraného vězení, v důsledku toho přišel o práci, dlouho se táhl soud, přišel o dům a všechno, co v něm měl. Manželka ho opustila kvůli strážníkovi Cocksovi. Jeho matka se ho zřekla. Nemůže sehnat práci, až ho pustí. Ve vězení mu nakopal zadek fotbalový tým Oakland Raiders.

Ale Cocksovi řekli, že odvedl dobrou práci. Je mnohem těžší pochopit, že vaše dobrá práce byla vlastně na hovno, když kolem ní tíží všechny ty předsudky, než pochopit, že vaše práce na hovno byla vlastně docela dobrá. Je to tisíckrát těžší.

Řekněme, že Cocks NĚJAK přišel k přesvědčení, že je zrůda.
To přece nemůže být pravda! Protože pokaždé, když zatýkal ty pitomce, co kradli měď, měli u sebe trubku!
A když zatýkal ty ozbrojené pistolníky, měli dýmku!
Kdykoli zastavil nějakou posranou ojetou kartu, která byla špinavá, taky měli dýmku!

Ti lidé, které zatýkal kvůli zločinu, měli u sebe dýmku, čímž se znovu konkrétně utvrdila představa, že dýmka = zločin.
No, Cocks není jako vy a já.
Nemá možnost vidět svět takový, jaký skutečně je.
Soudce a státní zástupce, kteří všechny ty lidi odsoudili....při obědě dělali na parkovišti horké koleje.

Strážník Cocks je hluboko uvnitř mainstreamového matrixu.
Protože jde o hodně, lidé mu budou vždycky lhát.
Proto bude velmi rád dobrovolně nabízet své volné dny, aby pomohl svému týmu.
Vždy udělá něco navíc. Pes při obchůzce nic necítil?
Kohout se stejně vždycky podívá pod podlahu.



Doufám, že se vám mé psaní líbilo.
Střelte mi DM, pokud chcete darovat krystal a podpořit moje díla.

-
 

justanotherrr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Většina policistů jsou retardi se zbraněmi, nic nového.
 
Top