Post Delivery Skryté metody

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Dobrý den,

Vzhledem k tomu, že jsem nový prodejce a neznámé metody doručování, které online trhy vyžadují, má někdo nějaké tipy na skryté balení?

Je zřejmé, že vakuové balení je nutností, a také jsem slyšel o použití alobalu k zakrytí rentgenových paprsků.

Má někdo nějaké tipy, co balíček označí, nějaké tipy nebo triky, jak udržet balíčky neodhalené, zejména pokud uvažujete o mezinárodní přepravě.

Jsou nějaké balíčky, které lidé obdrželi a kde byli zklamáni nebo ohromeni utajením?

Chápu, že metody utajení jsou ze zřejmých důvodů tajné, ale pokud se někdo podělí o jakékoli informace, ať už jsou jakkoli nejasné, pomůže to!
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
To závisí na cílové zemi a jejích zkušenostech se zemí odesílatele.
Pokud mi například pošlete z Kolumbie do země EU obal na DVD (obsah je vakuově zapečetěný), určitě bude na prvním kontrolním/převzatém místě zkontrolován rentgenem nebo případně stopařským psem.
To by mělo fungovat v rámci dané země a pokud vím, je to běžný standard. Jen nevím, kolik úsilí chcete věnovat ukrývání drog.
Chemicky je zpracovat tak, aby byly například v látce džínů (už se to dělalo). Byla také zpracována do malých kávových zrn.
Vaši otázku si kladou i další lidé, kteří působí na obrovském trhu v hodnotě miliard. Nezapomínejte na to.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Zajímá mě to, pokud někdo chce pomoci s jasnou odpovědí, budu velmi vděčný.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3

Mohu možná pomoci se specifiky.

Kdysi dávno jsem dostal nějakou starou plastovou herní mechaniku pro nintendo, prostě takovou tu tlustou šedou plastovou, která se strčila do konzole, byla odšroubovaná a obsah byl uvnitř. pravděpodobně jedna z nejlepších metod utajení, jakou jsem kdy viděl na vlastní oči.

před několika lety jsem viděl video, na kterém někdo otevřel dětskou hračku typu lego, která byla zabalená ve smršťovací fólii a opravdu dobře zabalená, uvnitř bylo pravděpodobně 125 g kokainu. mám však podezření, že to byl podvrh.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Opravdu užitečné, že, některé opravdu mazané metody geniální opravdu, musím se dostat mnohem kreativnější děkuji za vhled
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Vím, že se k tomuto tématu dostávám pozdě, ale zaujalo mě. Dávno ve školních dobách jsem prodával své jointy a desetníky uvnitř zadní strany zvýrazňovačů, protože tubička s inkoustem se dá vyjmout a hrot fixu zůstává, takže fix je stále použitelný. Také jsem pěšky převážel tašky uvnitř atari a nebo některých typů elektronek. V mladém věku mě zatkli za držení alkoholu a pití a já měl v těch atari hrách trávu a nikdy je ani nenapadlo podívat se dovnitř
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Většina balíčků, které jsem obdržel, byla nějakým způsobem kontrolována celníky, většinou se jednalo jen o dobře vyluxované výrobky v nepříliš velkém balení a pouhým dotykem nebylo nic cítit. Pokud jde o nyní, všechny prošly bez jakýchkoli problémů. Mějte na paměti, že štítky měly co nejvíce informací a byly adresovány na domácí adresu, žádný P.O. office nebo box.
Doufám, že by vám tyto informace mohly pomoci.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Takto jsem to dělal a měl jsem nějaký úspěch, ale ne vše se potvrdilo, což je důvod, proč im oslovit opravdu, děkuji za vaše informace, i když některé dobré ukazatele, které je třeba mít na paměti!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Co se týče detekce rentgenových paprsků, alobal nebo uhlový papír budou viditelnější než vložení do balíčku bez nich.

Záleží na množství a na tom, jakou látku chcete zaslat.

Malé množství se možná hodí, pokud zásilka není otevřená a deklarovaná jako položka nízké hodnoty, ale podle mého názoru se nedá skrýt, pokud ji celníci otevírají.

Destinace, odkud zásilka pochází, a samotné balení mohou způsobit, že to bude vypadat podezřele.

Nejsem si stoprocentně jistý, ale myslím si, že každý balík, který je prohlášen za balík nad určitou hodnotu, se automaticky kontroluje.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Tohle je opravdu cenné vědět a do budoucna si myslím, že se vykašlu na alobalovou tyč s dvojitým vakuováním a budu trochu mazanější se schováváním věcí

Děkuji za vaše informace!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
NIKDY jsem nedeklaroval hodnotu ničeho nelegálně zaslaného, protože pokud to má hodnotu, mohla by se z toho platit daň nebo clo. Vše nazývám komerčním vzorkem. Jak již bylo řečeno, kovové sáčky nebo fólie a podobně jsou pod rentgenem velmi nápadné a často jsou červenou vlajkou. Měli byste se snažit předstírat, že je to něco podobné struktury, protože to budou moci vidět. S ohledem na to by mylarový sáček MOHL BÝT perfektní volbou, pokud je nakoupíte ve velkém a vytisknete pěkné štítky, na kterých budou správné informace o hmotnosti a nápis velikost vzorku nebo něco podobného. Zde je vzorek agar agaru nebo aktivního uhlí či chia semínek zdarma, doufáme, že se vám budou líbit.
Skrývání na očích je podle mých zkušeností jediné účinné skrývání. Nenaznačujte, že je to něco, co by se dalo omezit. Chia semínka jsou základní volbou pravděpodobně proto, že dovoz semínek je často omezován. Žádný rostlinný materiál tabáku, baterie; biologické entity jakéhokoli druhu, patogeny mutigeny. Přemýšlejte o tom, co tvrdíte, že posíláte, je snadné střelit se do nohy.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Opět velmi cenné informace a budou zaznamenány na dalších zásilkách,

Líbí se mi váš nápad skrývat se na viditelném místě, nedávno jsem si objednal tiskárnu štítků, aby věci vypadaly legitimněji a přehledněji pro toho, kdo je zpracovává, aby si je mohl přečíst (a doufejme, že po přečtení ignorovat)

Také jsem se snížit váhy na minimum, aby opět jen přilákat co nejméně pozornosti, jak je to možné
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Alobal je blbost, brácho. Rentgen detekuje několik druhů látek zeslabením rentgenového signálu.
Mezi nimi kovy, organické látky, sklo atd. všechny tyto látky rozlišuje. Takže když dáš své drogy, které jsou organické, zabalené do alobalu, bude to vypadat přesně jako organická sloučenina zabalená v kovu.
 
Top