Question Podivný řez v mém amfetaminu. Jak se ho lépe zbavit bez extrakce na bázi kyseliny? Jak správně odpařit vodný roztok amfetaminu?

faelivrin42

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, nemám chemické vzdělání a nemám místo s dobrým větráním, takže se bojím, abych nepoužívala nějaké látky, které by se v kuchyni používat neměly.
Jsem jen zvědavý milovník amfetaminu a většinou jsem provedl prosté promývání acetonem nebo izopropylalkoholem, párkrát jsem provedl rekrystalizaci pomocí horkého izopropylalkoholu a bylo to v pořádku. Ale v poslední době mi skoro všechny speedy začaly mít říz, který s tím nejde ven.

Je to něco jako celulóza, ale nevím. Když do vzorku látky přidám velmi málo vody, stane se z ní želé. Pokud přidám více vody, prostě se rozpustí.
Filtr s kolečkem o velikosti 0,44 mikronu nepomáhá odfiltrovat ji z vodného roztoku. Pokud ji rozpustím v horké vodě a poté ochladím, vytvoří lesklá vlákna, která jsou po vysušení velmi velmi jemná, téměř jako hedvábí. Svým vzhledem připomínají kofein, ale kofein to pravděpodobně není - testoval jsem ho roztokem povidon-jodu smíchaným se škrobem, dokud nemá tmavě modrofialovou barvu, a vůbec nezmění barvu roztoku (jako kontrolu jsem použil čerstvě uvařenou kávu), a jeden ze vzorků, který ho obsahoval, jsem poslal do Energy Control a kofein tam nenašli, a ať už je řez jakýkoli, není v seznamu látek, které identifikují.

Takže jsem měl vzorek speed pasty. Pravděpodobně v něm byl nějaký amfetamin, protože Markýz se zbarvil do oranžova a Robadope do růžova.
Když jsem k malému množství látky přidal kapku vody, zakalila se a pak se z ní stala rosolovitá látka.

4vdycLipeh


Zpočátku jsem se ji snažil rekrystalizovat pomocí izopropylalkoholu. Ve vroucím iso se rozpustí úplně, ale když jsem ji začal chladit, stala se celá rosolovitá i s vlákny, takže to nefungovalo, nemohl jsem z ní amfetamin odfiltrovat. Po chvíli googlení jsem se dočetl o extrakci vodou.

Udělal jsem tedy následující postup:
1. Dal jsem 1 g dané látky do kávového filtru a začal na něj pomalu lít horkou vodu, dokud se vše nerozpustilo.
2. Pak jsem roztok vložil do lednice a získal jsem tato vlákna, tolik, že se roztok stal krémovým
S2R8dQokDG
V3GJhik7LE
HitfT4n1aD


3. Roztok jsem opět přefiltroval kávovým filtrem a z vláken jsem vymačkal vše, co šlo.
4. Poté jsem výsledný roztok vložil do sklenice a odpařil ho pomocí vodní lázně.
5. Výsledek nevypadal jednotně a dával tmavě hnědou, téměř černou barvu s Meckeho činidlem. Proto jsem se rozhodl provést rekrystalizaci.
OQswkLCeyt

6. Do skla s látkou jsem přidal iso a nechal ho vařit na vodní lázni. Po chvíli tam zůstal nějaký sediment, něco, co se nerozpustí ani ve vroucím iso. Horký roztok jsem přelil do jiné sklenice, kde zůstaly lesklé průsvitné střepy, které se nerozpustily.
Pvx7yJoILl
T2nhfv6Hu7

7. Roztok jsem nechala na stole vychladnout na pokojovou teplotu a pak jsem ho dala na noc do lednice. Ráno jsem ho nechal nějakou dobu v ledové lázni a poté přefiltroval kávovým filtrem. Výsledkem bylo 0,03 g amfetamin sulfátu (provedl jsem kolorimetrické testy a dostal jsem očekávané výsledky s Mandelinem, Markýzem a Meckem).
8. Ze zvědavosti jsem odpařil část přefiltrovaného iso a nechal ho vychladnout. a dostal jsem opět tu zatracenou rosolovitou hmotu.
Takže bylo zřejmé, že postup, který jsem provedl, s ní opravdu nepomohl a stále může zůstat v čisté látce

Otázky:

1. Co je to za řez? Našel jsem různé zmínky o podobných věcech na redditu a strachu, takže je to docela běžné.
2. Je možné se toho účinně zbavit?
3. Navzdory tomu, že tato rychlá pasta byla určitě sračka, pochybuji, že v ní bylo jen 0,03% amfetamin sulfátu. Takže jsem asi něco udělal špatně s odpařováním a rekrystalizací. Jak to můžu udělat lépe?
 

faelivrin42

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Některé podrobnější otázky
- Pokud sestavím jednoduchou destilační jednotku (baňka s gumovým špuntem + gumová trubka), bude lepší z hlediska získání suché rychlosti síranu z vodného roztoku?
- Vím, že pro rekrystalizaci je důležité použít co nejmenší množství rozpouštědla. Ale pokud jsou přítomny nerozpustné impurity, je těžké určit minimální množství. Jak mohu v případě síranu amfetaminového a isopropylalkoholu odhadnout potřebné množství isopropylalkoholu? Snažil jsem se vygooglit rozpustnost amfetamin sulfátu v horkém isopropylalkoholu, ale nepodařilo se mi to.
- Je použití acetonu + isopropylalkoholu pro rekrystalizaci amfetamin sulfátu lepší než použití pouze isopropylalkoholu? Proč?
- Některé příručky k rekrystalizaci uvádějí, že je důležité pokrýt horní část sklenice roztokem, proč je to důležité? Aby bylo chlazení pomalejší? Myslel jsem, že se amfetamin sulfát nemůže odpařovat, je to tak?
- Některé průvodce rekrystalizací navrhují dát roztok na noc do mrazáku, je to dobrý nápad? Nebudou pak krystalizovat i jiné nečistoty?
- Pokud jsem použil příliš mnoho isopropylalkoholu, mohu ho po odfiltrování vykrystalizovaného amfetaminu převařit, abych zmenšil jeho objem, a postup rekrystalizace opakovat?
- Je filtrace odsáváním účinnější nebo jen rychlejší než prosté nalití kapaliny na filtr? Mohu jako odsávačku použít jednoduchou elektrickou pumpu, kterou běžně používám na matrace? (má možnost odsávání)
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
nejlepší, co můžete udělat, je přečistit ji acetonem, což jste již vyzkoušeli, pokud to nepomůže, pak se dostanete k přečištění acidobazickou extrakcí, nezabere to mnoho času a je to velmi jednoduché...
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Zdravím,
mohu říci, že se mnou je to skoro jako s vámi, vždy jsem byl zvědavý milovník amfetaminu, a otevřel tím bohužel "Pandořinu skříňku".
Začal jsem si tedy amfetamin před použitím jednoduchým, ale velmi účinným způsobem čistit.
Ukázalo se, že nikde není namícháno tolik špíny jako v amfetaminu, fantazii se meze nekladou!
Takže teď k vašemu popsanému problému;
Myslím, že správně předpokládáte, že váš amfetamin má v sobě nějaký druh celulózy.
V minulosti jsem měl stejný problém, vypadalo to úplně stejně jako na vašich obrázcích. bude to kroskarmelóza nebo jiná rostlinná vláknina, často se používají bambusová vlákna z potravinářského průmyslu.
Ta krémová hmota, kterou popisujete v bodě 2, je často směs kofeinu a nějakého druhu vlákniny nebo celulózy.
Jediná divná věc je, že jste ve svých věcech nenašel žádný kofein. normálně kofein vypadá tak, jak je na vašem čtvrtém obrázku(tedy ty savé špičky vláken podobné bavlně), poté, co byl vyjmut z amfetaminu. tedy v mém případě.
ze zkušenosti vám mohu říct, že je docela dobře možné, že to, co jste měl, obsahuje pouze 0,03 % amfetaminu!
říkáte, že i ten matroš byl určitě špatný, takže raději už tam nic nekupujte, když to jde!
Já jsem vždy postupoval takto, abych se zbavil zbytků syntézy a hlavně kofeinu:
amfetamin musí být opravdu suchý a jemně rozdrcený!!!
Amfetamin promyjte bezvodým acetonem a pak to celé dejte do kofeinového filtru a nechte vysušit.
Po vysušení a opět dobře rozdrtit.
Nyní mám vroucí destilovanou vodu po kapkách na daas amfetamin dávat, dokud se nerozpustí.
(takže skoro všechno jako vy!!!!)
amfetamin rozpuštěný v destilované vodě zakryjte a dejte na 2-3 hodiny do lednice.
pak vše vložte do kávového filtru (lepší je, když si vezmete dva, předem je navlhčete destilovanou vodou) a opatrně je vymačkejte! Já jsem to pak vždycky nechal celé odpařit a získal jsem opravdu čistý amfetamin.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
-Rozpusťte své věci ve vodě, vše, co se nerozpustí = šrot.
-Určete hodnotu PH. Cokoli nad PH 4 přidejte 1 kapku kyseliny chlorovodíkové.
-Přidejte petrolether ve stejném množství jako vody.
-Vše vložte do dělicí nálevky a důkladně protřepejte.
-Spusťte spodní vodní vrstvu.
-Vazebník (horní vrstva) může být častěji použit k čištění.
-pomalu přidávejte NaOH za stálého míchání až do ph 14. Granule nebo předem připravený louh. Vytvoří se olejovitá vrstva. Amp báze
-Oddělte obě vrstvy pomocí dělící nálevky.
-Dodejte stejné množství petroletheru do horní ampové báze a protřepejte ji v dělící nálevce.
-Vypusťte spodní vrstvu (vodu).
-Přidejte trochu MgSO4, dokud se nesrazí.
-Roztok ponořte na 3 hodiny do ledové komory.
-Odfiltrujte MgSO4.
-Petrolether odpařte při 40 °C.
-Zbylou olejovitou bázi rozpusťte v acetonu.
-Pomalu přidávejte kyselinu sírovou zředěnou acetonem až na PH6.
-Filtrujte sůl v ampéru

Pokud je stále patrné zbarvení, promyjte ledovým acetonem a znovu filtrujte, dokud není sněhově bílý.

Výsledkem je velmi čistý produkt.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Se stejným problémem jsem si hrál také, ale ve větších objemech a delší dobu, abych zjistil, co se stane.

Amfetamin jsem důkladně promyl 99,9% IPA, pak jsem ho vysušil a přenesl do vodného roztoku.
Dal jsem tam mnohem více vody (baňka má 1 litr) a použil jsem asi 20 g "amfetaminu".
Tím se "rosol" přestal tvořit.

Destilovanou vodu jsem ohříval v mikrovlnné troubě a přidával látku, dokud se přestala rozpouštět, pak jsem ji odstavil a nechal pomalu vychladnout bez pohybu. Tento útvar mi připadá jako kofein.
VCnSDL3JyM


Yh2xpK3zRE

Jakmile budu spokojený, že růst ustal, přefiltruji a odpařím a uvidím, co mi zůstane a co z toho mohu odvodit...
 
Top